بلاگ, جراحی زیبایی

جراحی زیبایی

جراحی زیبایی در کلینیک اکسیرجوانی

امروزه یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای کسب زیبایی بیشتر، جراحی زیبایی است. اگر بخواهیم جراحی زیبایی را تعریف کنیم، باید بگوییم که هر عملی برای بهبود ظاهر یک فرد به منظور اعتماد به نفس و عزت نفس بیشتر، جراحی زیبایی به شمار می‌آید. بنابراین، جراحی زیبایی منحصر به بخش خاصی از بدن نیست و می‌تواند برای صورت یا هر بخش دیگری از بدن انجام شود. جراحی زیبایی، انواع مختلفی دارد که می‌توان به بخشی از آنها در زیر اشاره کرد.


جراحی زیبایی در کلینیک اکسیرجوانی

گرچه هیچ‌گاه نمی‌توان انواع مختلف جراحی زیبایی را محدود به چند دسته کرد، چراکه همواره ممکن است یک نوع عمل زیبایی جدیدی ایجاد شود. بنابراین ما به طور کلی به انواع جراحی زیبایی اشاره می‌کنیم. پس از آن، قصد داریم شما را کمی راهنمایی کنیم تا بدانید چه مسیری را باید در پیش بگیرید و چه سوالاتی را باید پاسخ بدهید و چه سوالاتی را باید از پزشکتان بپرسید تا در صورت تمایل به عمل جراحی، بهترین نتیجه را کسب کنید.

انواع جراحی زیبایی

برای صورت

– بوتاکس

– کشیدن گونه

– کشیدن پوست

– عمل چانه

– عمل زیبایی دندان‌ها و لبخند

– عمل لثه‌ها

– عمل درمابراسیون یا عمل از بین بردن جوش و آکنه و چین و چروک

– عمل کشیدن ابروها و پیشانی

– عمل پلک

– عمل کشیدن پوست صورت

– عمل کانتورینگ صورت یا زاویه‌سازی

– فیلر صورت یا تزریق ژل

– از بین بردن چین و چروک صورت

– لیزر موهای زائد

– لیزر جوان‌سازی پوست

– عمل کشیدن گردن

– اتوپلاسی یا عمل گوش

– رینوپلاستی یا عمل بینی

– عکل رفع مشکلات پوستی (لکه‌ها، رگه‌های عنکبوتی، حذف تتو و …)

برای بدن

– کوچک کردن شکم

– جراحی لیفت بازو

– عمل لیپوساکشن

– تقویت سینه‌ها

– لیفت سینه‌ها

– عمل کوچک کردن سینه‌ها

– عمل زیبایی شکم

– عمل لیفت ران

– لیزر موهای زائد بدن

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کلینیک زیبایی اکسیر جوانی در ارتباط باشید.

اهمیت داشتن اطلاعات کافی

از آنجایی که جراحی زیبایی می‌تواند تاثیرات بزرگ و مهمی را در صورت و بدن و ظاهر بیرونی شما ایجاد کند، بنابراین بسیار مهم است که نحوه این تغییرات را به خوبی بدانید و از همه اطلاعات پیرامون عمل جراحی مد نظرتان، به خوبی آگاهی داشته باشید. چراکه این تغییرات بیرونی قطعا باعث تغییرات درونی در شما هم خواهد شد. از این جهت، پیش از هرگونه عمل جراحی زیبایی باید انگیزه‌های خود را برای انجام این عمل در نظر بگیرید و آنها را بیابید.

کاندیداهای مناسب برای جراحی زیبایی

به طور کلی باید دید درستی نسبت به این عمل‌ها داشته باشید و بدانید که هر کسی لزوما کاندیدای مناسبی برای انجام هرگونه عمل جراحی زیبایی نیست. بنابراین، می‌توان این اطلاعات را کسب کرد و پیش از انجام هرگونه عمل جراحی زیبایی، کاملا از موضوع آگاه شد. باید بدانید که ممکن است یک عمل جراحی زیبایی برای عده‌ای قابل قبول باشد و برای عده‌ای دیگر، نه. یعنی ممکن است خواسته‌های شما را برآورده نکند. به طور کلی کاندیداهای مناسب برای عمل جراحی افراد زیر هستند:

– کسانی که انتظار واقع‌بینانه در مورد جراحی زیبایی و تغییرات دارند. قرار نیست شما با یک عمل زیبایی شبیه بازیگران هالیوودی بشوید. هیچ پزشکی نمی‌تواند چنین تضمینی بدهد و اگر هم چنین پزشکی وجود دارد، قطعا باید به حرف‌های او شک کنید.

– کسانی که ریسک‌ها و خطرات عمل جراحی و تاثیرات فیزیکی و روحی را کاملا درک می‌کنند. شما باید به خوبی از این موضوع آگاه باشید که این عمل جراحی چه تاثیری بر روی زندگی شخصی و کاری و حرفه‌ای شما خواهد داشت و چگونه می‌تواند شیوه زندگی و لایف استایل شما را تغییر دهد؛ چه در زمان کوتاه پس از عمل تا بهبودی کامل و چه بعد از آن.

– افرادی که پیش از هرگونه عمل جراحی، اطلاعات کافی را کسب کرده‌اند و در مورد انتظاراتشان و خواسته‌هایشان و اهدافشان با جراحان و مشاوران، بحث و گفتگو کرده‌اند. بنابراین، شما زمانی باید به اتاق عمل بروید که دیگر هیچ‌گونه سوالی در مورد عمل جراحی‌تان برایتان باقی نمانده باشد.

– افرادی که شرایط جسمی قابل کنترلی دارند. یعنی شما اگر بیماری خاصی دارید، باید شرایط جسمی شما کاملا قابل کنترل باشد. از این رو حتما توصیه می‌شود که در مورد همه شرایط جسمی‌تان و حتی قرص‌ها و داروهایی که مصرف می‌کنید باید با پزشک خود مشورت کنید.

– کسانی که سابقه مصرف سیگار یا سایر محصولات نیکوتینی را نداشته باشند، شرایط بهتری برای عمل جراحی دارند. در هر صورت، اگر هم سیگار یا آدامس‌های نیکوتینی مصرف می‌کنید، باید به مدت چند هفته قبل و بعد از عمل جراحی، مصرف آنها را کنار بگذارید. این بسته به شرایط جسمی شما و البته نوع جراجی زیبایی مورد نظرتان هم بستگی دارد.

– به مدت 6 ماه، وزن شما به ثبات رسیده باشد. یعنی بهتر است در مدت 6 ماه تا یک سال گذشته وزن شما ثابت بوده باشد و نه اینکه به میزان شدید، وزنتان کم یا زیاد شده باشد. تغییرات شدید وزن باعث تغییر شرایط پایدار بدن می‌شود.

برای چه چیزهایی باید آماده باشید؟

شما پیش از اقدام برای عمل جراحی زیبایی باید این سوالات را از خودتان بپرسید:

– انگیزه‌های من برای تغییر ظاهرم چیست؟

– کدام‌یک از خصوصیات و ویژگی‌های ظاهری‌ام را مایلم تغییر بدهم؟

– آیا من انتظارات واقع‌بینانه‌ای در مورد نتیجه یا نتایج عمل جراحی‌ام دارم؟

– کدام یک از بخش‌های زندگی من، مثل خانواده، کار، مسافرت و مناسبات اجتماعی‌ام تحت تاثیر قرار خواهد گرفت؟ و برای چه مدت این تاثیر وجود خواهد داشت؟

– آیا زمان خوبی برای عمل جراحی زیبایی است؟ یا بهتر است صبر کنم و زمان دیگری را برای این کار انتخاب کنم؟

– آیا من تمام نگرانی‌ها و سوالات و انتظاراتم را با پزشکم در میان گذاشته‌ام یا نه؟

سوالاتی که باید از پزشک جراحتان بپرسید:

همچنان که باید سوالاتی را از خودتان بپرسید، سوالاتی هم وجود دارد که باید از پزشک جراحتان بپرسید. بهتر است زمانی که این سوالات را می‌پرسید، دفترچه‌ای را هم همراه داشته باشید و پاسخ‌ها را به صورت خلاصه یادداشت کنید.

– مدارک تحصیلی شما و تخصص شما چیست؟

– چه مدت است که جراحی می‌کنید؟

– چند مورد مشابه من وجود داشته‌اند که شما آنها را جراحی زیبایی کردید؟

– چه مراقبت‌های به خصوصی را پیش و پس از جراحی زیبایی باید انجام دهم؟

– چه انتظاری را باید از این جراحی زیبایی داشته باشم؟

– آیا نیاز به معاینات پزشکی و جسمی پیش از جراحی وجود دارد؟

– آیا عوارض یا خطرات جدی در مورد جراحی زیبایی من وجود دارد؟

– دوره ریکاوری و درمان من چه مدت است؟

– در این مدت چه فعالیت‌هایی را می‌توانم و چه فعالیت‌هایی را نمی‌توانم انجام بدهم؟

– چه مدت پس از عمل من شاهد نتایج  نهایی جراحی زیبایی خواهم بود؟

اهمیت دانستن پاسخ پرسش‌ها

پاسخ یافتن برای همه این سوالات و کسب اطلاعات، اهمیت زیادی دارد. چراکه در آن صورت شما می‌توانید بهترین تصمیم را بگیرید. ممکن است از انجام عمل جراحی زیبایی در یک کلینیک خاص یا بیمارستان خاص یا توسط یک پزشک خاص منصرف شوید و تصمیم بگیرید که عمل خود را در جای بهتری انجام دهید. همچنین ممکن است که زمان دیگری را برای انجام جراجی انتخاب کنید یا حتی با توجه به عوارض و نتایج جراحی زیبایی، از این کار منصرف شوید. در هر صورت، باید پاسخ سوالاتتان را بیابید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و در صورت انجام عمل جراحی، همه جوانب را در نظر گرفته باشید.

با این حال، بسیاری از مردم معتقدند که زیبا شدن به کیفیت زندگی آنها کمک می‌کند و به آنها آرامش، اعتماد به نفس و عزت نفس بیشتری می‌دهد و از این رو، موفقیت‌های بیشتر و بهتری را در زندگی شخصی و کاری خود کسب خواهند کرد.

سوالات بیشتری دارید؟

با همه مطالبی که گفته شد، اگر باز هم فکر می‌کنید که سوالات شما برطرف نشده، یا نیاز به مشاوره دارید تا خیالتان از بابت جراحی زیبایی راحت شود، حتما با ما در ارتباط باشید. کلینیک زیبایی اکسیر جوانی ، با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین روش‌ها، جراحی زیبایی را انجام می‌دهد. ما پیشنهادات خوبی برای شما داریم.

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی

با توجه به موضوعاتی که در بالا گفته شد، اگر شما از خواندن مطالب متفرقه و صحبت با دوستان و مشاوره از افراد غیر متخصص خسته شده‌اید و نتیجه‌ای هم نگرفتید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که سراغ اکسیر جوانی  بیایید تا مشاوران حرفه‌ای ما با توجه به وضعیت سلامت شما، پیشنهاد دقیقی را ارائه دهند.

کلینیک ما خدمات متنوعی را اعم از جراحی بینی، زیبایی پوست و مو، جراحی پلک، جراحی گوش، لیزر موهای زائد، لیزر پوست، لیزر بیکینی، بوتاکس مو، بوتاکس صورت، بوتاکس ابرو و بوتاکس پیشانی ارائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر کافی است با ما تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *