loading

کلینیک پوست و مو زیابیی، لیزر مو، لیزر پوست، جراحی زیبایی، بوتاکس، بوتاکس صورت، جراحی بینی، عمل بینی، جراحی پلک، جراحی زیبایی صورت، بوتاکس پیشانی
СОХРАНЯЕМ:

 МОЛОДОСТЬ

КРАСОТУ И

ЗДОРОВЬЕ!31

О нас

Современная клиника эстетической медицины и пластической хирургии «Эликсир молодости» начал свою работу в 2006 году.

Это не только клиника, а медицинский центр, где собираются самые опытные и высококвалифицированные врачи в области красоты и здоровья. Нередко обращаются к нам звезды с других стран для ринопластики или пересадки волос.

Если Вы хотите получить услуги по хирургической косметологии и для вас имеют значение качество результата, комфорт, цена и дополнительные услуги, тогда добро пожаловать в нашу клинику!

Готовы ли вы к ощущению красоты и молодости?

Нажмите, чтобы увидеть больше примеров!

Доктор Наима Арганджи

дерматолог

Наши специалисты

_

Все наши услуги выполняются дерматологами и специалистами по волосам или под их контролем.

Доктор Алиреза Ассари

дерматолог

بوتاکس

بوتاکس

تزریق بوتاکس، رایج‌ترین روش آرایشی به‌منظور از بین بردن چین‌وچروک صورت است. بوتاکس صورت، بوتاکس ابرو و بوتاکس پیشانی انواع مختلف بوتاکس برای حذف چین‌وچروک‌هاست که همگی در کلینیک اکسیر جوانی توسط متخصصین و پزشکان باتجربه انجام می‌شود و مراجعین می‌توانند پس از انجام مشاوره با پزشک با اطمینان فرایند بوتاکس خود را آغاز کنند.

خدمات لیزر موهای زائد
لیزر مو، بهترین مرکز لیزر مو، لیزر موهای زائد، هزینه لیزر موهای زائد در مشهد، مرکز لیزر موهای زائد در مشهد، بهترین مرکز لیزر موهای زائد در مشهد

خدمات لیزر موهای زائد

اگر از اپیلاسیون‌های مداوم برای از بین بردن موهای بدن‌تان خسته شده‌اید، پیشنهاد ما به شما، استفاده از لیزر است. زمان آن رسیده که کمی با پوست بدن خود مهربان‌تر باشید. در کلینیک اکسیر جوانی، مهربانی با پوستتان را بیاموزید.

خدمات پوست
خدمات پوست، کلینیک تخصصی زیبایی پوست، مرکز زیبایی پوست در مشهد، بهترین مرکز زیبایی پوست در مشهد، بهترین کلینیک زیبایی پوست در مشهد

خدمات پوست

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش‌های نوینی برای زیباسازی و جوان‌سازی پوست و از بین بردن مشکلات پوستی پا به عرصه وجود گذاشته است. دیگر زمان استفاده از روش‌های قدیمی یا کنار آمدن با مشکلات پوستی و چین‌وچروک‌ها به پایان رسیده است.
در کلینیک اکسیر جوانی، از روش‌های متفاوت و به‌روزی استفاده می‌شود. از جمله روش مزوتراپی، سابسیژن، کربوکسی تراپی، تزریق چربی و میکرونیدلینگ.

خدمات مو
کاشت مو، مرکز کاشت مو، کلینیک کاشت مو، بهترین مرکز کاشت مو در مشهد، بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد، مجهزترین کلینیک کاشت مو در مشهد

خدمات مو

با از بین رفتن چین‌وچروک‌های صورت و بدن و با درخشنده شدن موهای سر، جوانی دوباره به شما بازمی‌گردد. کوچکترین تغییری در ظاهر پوست و موهای شما، باعث تغییرات بزرگی در چهره‌تان می‌شود. با ما دوباره جوان شوید.

زیبا و درخشان باشید

شما شایسته ی بهترین ها هستید

_

مشتریان راضی

نظرات مشتریان

_
نظرات مشتریان ما را در خصوص خدمات حرفه ای و ویژه ی ما بدانید. ما سابقه ی طولانی در ارائه ی خدمات زیبایی داریم .

“ یکی از دوستانم به طور اتفاقی، کلینیک اکسیر را برای بوتاکس صورت به من معرفی کرد و منم باهاش رفتم و بوتاکس کردم. اینقدر عالیه اینجا که الان مامان و خواهرم هم با من میان برای شارژ بوتاکس. موادی که استفاده میکنن واقعا مواد باکیفیت و خوبیه.”

خانم ، 44 ساله
بوتاکس

من به همه افرادی که دنبال از بین بردن دائمی موهای بدنشان هستند، لیزر را پیشنهاد می‌کنم. واقعا یک دوره لیزر خیلی بهتر از رفتن به کلینیک‌های مختلف برای اپیلاسیون هست. اما جدا از اینکه کار متخصصان این کلینیک بسیار خوب است، قیمتهای اینجا هم خیلی منصفانه است. من قبلا جاهای مختلفی برای اپیلاسیون رفتم اما یا کارشان خوب نبود یا قیمتشان بالا بود. اینجا هم  کارشان خوب بود و هم قیمتشان عالی. ممنون از درمانگاه اکسیر جوانی

خانم ، 32 ساله
لیزر موهای بدن

زیبایی اتفاقی نیست

بهترین و عالی ترین خدمات

_

برای عمل های زیبایی موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار و مواد را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد.

15+گواهینامه بین المللی
32هزارمشتری راضی
49تکنولوژی مورد استفاده
Youtubeاینستاگرام