بلاگ, پوست

لیزر پوست

لیزر پوست در اکسیر جوانی مشهد

با پیشرفت تکنولوژی در جهان و خصوصا ایران، و از سوی دیگر، تمایل مردم برای زیباتر کردن خود، افراد زیادی روزانه هزینه‌های زیادی را صرف جوان‌سازی پوست و زیبایی خود می‌کنند. جراحی‌ها و عمل‌های زیبایی در دنیا تنوع بسیار زیادی دارد. از بوتاکس و کشیدن گونه و کشیدن پوست گرفته، تا تزریق ژل و از بین بردن چین و چروک‌ها و انواع جراحی‌های زیبایی بینی، ابرو، گوش، گونه و …


لیزر پوست در اکسیر جوانی مشهد

در این میان اما توجه به «پوست» بسیار بیشتر از سایر موارد است و به نظر می‌رسد که بیشترین هزینه‌ها در میان هزینه‌هایی که برای زیبایی خرج می‌شود، مربوط به پوست است. شاید به این خاطر باشد که پوست شما، بیشتر از بسیاری از اندام‌های دیگر شما در معرض دید قرار دارد و کوچکترین تغییری در ظاهر پوست، باعث تغییرات بزرگی در چهره شما می‌شود. به عنوان مثال تصور کنید که یک زن یا مرد جوان، اگر چین و چروکی در کنار چشم‌ها یا لب‌هایش بیافتد، تا چه اندازه ممکن است سنش زیاد به نظر بیاید. برعکس، اگر یک زن یا مرد میانسال که صورت و دست‌ها و سایر بخش‌های بدنش چین و چروک افتاده، با حذف این چین و چروک‌ها تا چه اندازه زیبا و جوان به نظر خواهد رسید.

در هر حال، توجه به پوست، زیبایی و جوان‌سازی آن، بسیار زیاد است.

یکی از انواع فعالیت‌هایی که به منظور زیبایی پوست انجام می‌شود، لیزر پوست است. لیزر، کاربردهای مختلفی دارد؛ از برداشتن و حذف موهای زائد و خال گرفته تا لیزرهای درمانی و غیره. در هر حال، یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن، لیزر پوست است که به منظور زیباسازی و جوان‌سازی پوست صورت می‌گیرد.

همانطور که می‌دانید، پوست انسان دارای الاستیسیته یا کشسانی است که با مرور زمان و افزایش سن، این الاستیسیته کم کم کاهش می‌یابد و از بین می‌رود. همچنین کلاژن‌های پوست هم از بین می‌روند. به این ترتیب، پوست بدن انسان از یک سنی به بعد، شروع به چین و چروک برداشتن می‌کند. گرچه عوامل دیگری هم جز افزایش سن، در پیری پوست و از بین رفتن کلاژن‌ها تاثیر دارند؛ مانند هوای آلوده، نور خورشید، خوردن مشروبات الکلی، کشیدن سیگار و قلیان، مشکلات پوستی ارثی و مواردی از این دست.

کلاژن‌های پوست شما با رسیدن به سن چهل سالگی، شروع به از بین رفتن می‌کند و این روند تا پایان عمر ادامه می‌یابد. در این میان، عواملی که در بالا ذکر شد، می‌تواند به روند از بین رفتن کلاژن‌های پوست، سرعت ببخشد و این لایه‌ها را تخریب کند.

برای مراقبت و جوان‌سازی پوست، چه باید کرد؟

در اولین نظر، بسیاری ممکن است به این سوال اینگونه پاسخ بدهند که باید برای مقابله با پیر شدن و چروکیده شدن پوست از انواع کرم‌ها و اسکراب‌ها استفاده کرد. اما واقعیت ماجرا این است که اینها به تنهایی نمی‌توانند پوست شما را به حالت جوانی و شادابی و اولیه بازگردانند. علاوه بر این، وجود کرم‌ها و مواد شیمیایی تقلبی در بازار و دشواری تشخیص آنها، کار را بسیار سخت کرده است. بسیاری از مردم پول‌های هنگفتی را صرف کرم‌ها و مواد شیمیایی محافظت از پوست می‌کنند که در عمل، هیچ تاثیری نداشته‌اند.

بنابراین باید دوباره بازگردیم به سوالمان: برای مراقبت و جوان‌سازی پوست، چه باید کرد؟

یکی از بهترین و سریع‌ترین و موثرترین راه‌ها، استفاده از لیزر پوست است. لیزر پوست می‌تواند به طُرُق مختلف باعث تحریک کلاژن‌ها و در نتیجه جوان‌سازی پوست بشود. از لیزر پوست همچنین برای رفع چین و چروک‌های صورت، از بین ربردن لکه‌های پوستی و رفع افتادگی پوست استفاده کرد.

البته در این میان، می‌توان از کرم‌ها و اسکراب‌ها و مواد شیمیایی اصلی استفاده کرد. اما این مسئله هم نیازمند آن است که اولا این مواد را از جای درست و قابل اعتماد تهیه کنید و ثانیا موادی را تهیه، خریداری و استفاده کنید که متناسب با نوع پوست شما باشد. در غیراین صورت، نه تنها نتیجه مثبتی از استفاده‌ی از آنها نخواهید گرفت، بلکه ممکن است تاثیرات منفی هم بر روی پوست شما بر جای بگذارد.

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، این افتخار را دارد که با استفاده از مشاوران، متخصصان زیبایی و پزشکان مجرب، شما را در امر زیبایی و جوان‌سازی پوست، یاری کند.

چه مشکلاتی با لیزر پوست برطرف می‌شود؟

پاسخ به این سوال را تلویحا در بالا شرح داده‌ایم اما اگر باز هم به شرح و بسط این موضوع می‌پردازیم. از لیزر پوست، می‌توان در بسیاری از موارد استفاده کرد. از بین بردن چین و چروک‌های صورت، جای زخم‌ها و مشکلات پوستی، خطوط اطراف چشم، خطوط اطراف دهان و لب‌ها، خط خنده، از بین بردن جای جوش، برداشتن زگیل و خال و یکسان کردن رنگ پوست در نقاطی که دورنگی ایجاد شده است. اینها بخشی از مواردی است که می‌توان به آنها اشاره کرد. امروزه، از لیزر پوست استفاده‌های زیاد دیگری هم می‌کنند و این موضوع در آینده، بیشتر هم خواهد شد. فعلا علم پزشکی و فن‌آوری تا همین‌جا رشد کرده است؛ اما ممکن است که فردا، کاربرد دیگری از لیزر به کاربردهای پیشین آن اضافه شود. به طور کلی می‌توانید از لیزر برای جوان‌سازی و زیباتر شدن پوستتان استفاده کنید.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای لیزر پوست هستند؟

به طور کلی افرادی که دارای مشکلات جسمانی خاصی نباشند و داروهای به خصوصی را مصرف نکنند. بهتر است فرد متقاضی لیزر پوست دارای پوست الاستیکی باشد که فاقد چربی است و در نهایت، هرچه پوست شما تیره‌تر باشد، بهتر است. اما نباید پیش از عمل لیزر پوست، پوست خود را برونزه کرده باشید.

اینها شرایط خاص لیزر پوست است. اما شرایط کلی‌تر و عمومی‌تری هم در این میان وجود دارد که در مورد همه عمل‌های زیبایی صدق می‌کند.

به طور کلی کسانی کاندیدای مناسبی برای یک عمل جراحی زیبایی مثل لیزر پوست هستند که دید درستی نسبت به این عمل‌ها دارند. برای این منظور باید پیش از انجام هرگونه عملی، اعم از لیزر پوست یا هر عمل دیگر، اطلاعات کافی را کسب کنید و هیچ سوال بدون پاسخی برای شما باقی نمانده باشد. در آن صورت شما می‌توانید با مشورت با پزشکان و متخصصان، انتظارات خود را بیان کنید و دید روشنی در این مورد پیدا کنید. بنابراین نباید انتظار معجزه داشته باشید، گرچه گاهی معجزه رخ می‌دهد.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

همه نکاتی که در بالا گفته شد، و بسیار بیشتر از آن را می‌توانید از پزشک خود و از مشاوران ما در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی دریافت کنید. شما باید هر آنچه که نیاز دراید بدانید را با ما در میان بگذارید. شما زمانی باید وارد اتاق لیزر مو بشوید که دیگر هیچ سوالی برایتان باقی نمانده باشد. با این حال، با توجه به مطالبی که گفته شد، اگر باز هم فکر می‌کنید که سوالات شما برطرف نشده، یا نیاز به مشاوره دارید تا خیالتان از بابت لیزر مو راحت شود، حتما با ما در ارتباط باشید. کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین روش‌ها، لیزر مو را انجام می‌دهد. ما پیشنهادات خوبی برای شما داریم.

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی

با توجه به موضوعاتی که در بالا گفته شد، اگر شما از خواندن مطالب متفرقه و صحبت با دوستان و مشاوره از افراد غیر متخصص خسته شده‌اید و نتیجه‌ای هم نگرفتید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که سراغ اکسیر جوانی بیایید تا مشاوران حرفه‌ای ما با توجه به وضعیت سلامت شما، پیشنهاد مناسبی را ارائه دهند.

کلینیک ما علاوه بر لیزر مو، خدمات دیگری را اعم از زیبایی پوست و مو، جراحی زیبایی، جراحی پلک، جراحی گوش، جراحی زیبایی بینی، لیزر پوست، لیزر بیکینی، بوتاکس مو، بوتاکس صورت، بوتاکس ابرو و بوتاکس پیشانی نیز ارائه می‌دهد. عصر، عصر زیبایی است و هر انسانی این حق را دارد که زیباتر شود. برای زیباتر شدن، با ما تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *