بلاگ, لیزر

لیزر مو

لیزر مو در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی

ما در قرن 21، در دنیایی زندگی می‌کنیم که هر لحظه اتفاق تازه‌ای در آن به وقوع می‌پیوندد. پیشرفت‌های مختلف در حوزه‌های گوناگون از جمله پیشرفت در حوزه علم، دانش، بهداشت و تکنولوژی. حالا چند سالی است که شیوه‌ای جدید برای از بین بردن موهای زائد بدن، به وجود آمده است. روشی دقیق، مطمئن و بی‌خطر که البته خیلی سریع‌تر و قابل‌اطمینان‌تر از سایر روش‌هاست: لیزر مو.


لیزر مو در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی

اگر از شیوه‌های قدیمی و تکراری و پردردسر برای از بین بردن موهای بدنتان خسته شده‌اید، بهتر است نگاهی هم به ایده‌های جدید بیاندازید. لیزر مو یکی از جدیدترین روش‌هایی است که در دنیا پدید آمده است. هر روز انسان‌های زیادی تن خود را به دست افرادی می‌سپارند که متخصص زیبایی هستند. شاید به نظر کمی عجیب بیاید و با خود فکر کنید که لیزر مو کار ساده‌ای است که هرکسی از عهده آن برمی‌آید. اما اینطور نیست. هر کاری تخصص و مهارت خود را نیاز دارد. ممکن است یک کفشدوز کارش را بهتر از یک استاد دانشگاه انجام بدهد. این یعنی، آن کفشدوز هم کار مهم‌تری نسبت به آن استاد دانشگاه می‌کند و هم آن کار را به نحو بهتری انجام می‌دهد. به بیان دیگر گرچه تکنولوژی رشد بسیار زیادی داشته، اما کسانی که بدون مطالعه و کسب اطلاعات، صرفا اسیر تبلیغات ارزان‌قیمت شده‌اند، از کار خود پشیمان شده‌اند.

در هر صورت، لیزر مو هم مانند بسیاری از کارهای دیگر، نیازمند تخصص و مهارت است. هرچه تجربه کاری بیشتر، نتیجه کار، بهتر.

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی ، این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا عمل‌های زیبایی خود را از جمله لیزر مو، به ما بسپارید.

آیا لیزر مو خطرناک است؟

خیر. این ساده‌ترین و سریع‌ترین پاسخی است که می‌توان به این سوال داد. دکتر «بنفشه تمیزی‌فر»، یک متخصص پوست در مصاحبه‌ای در پاسخ به شایعات و شائبه‌های پیش آمده در مورد عوارض ناشی از لیزر مو، مانند ناباروری یا آسیب دیدن غدد لنفاوی گفته است که لیزر مو، هیچ عارضه طولانی مدت شناخته شده‌ای ندارد. دکتر تمیزی‌فر گفته است که از لیزر مو برای از بین بردن ریشه مو در تمام بدن استفاده می‌شود و دستگاهی که از آن برای این کار استفاده می‌شود، بسیار در نتیجه کار مهم است.

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، با استفاده از بهترنی تجهیزات و دستگاه‌ها، شما را دعوت می‌کند تا زیبایی خود را در آنجا تضمین کنید.

از سوی دیگر، موضوع مهم در لیزر مو، جنس پوست و موی فرد است. قطعا این روش مانند بسیاری از روش‌ای دیگر، متناسب با جنس و نوع پوست و موی یک نفر، نتایخ مختلفی خواهد داشت. به طور کلی، هرچه پوست یک نفر روشن‌تر باشد، و هرچه موی یک نفر، سیاه‌تر و ضخیم‌تر باشد، نتیجه بهتری حاصل خواهد شد. گرچه برای دیگران نیز عمل لیزر مو می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.

در هر حال، همه اطلاعات لازم را مشاوران و متخصصان پوست ما در اختیار شما خواهند گذاشت و اگر شما، کاندیدای مناسبی برای انجام لیزر مو نباشید، حتما این موضوع را به شما اطلاع خواهند داد.

آیا اثر لیزر مو دائمی است؟

نمی‌توان با اطمینان به این سوال، پاسخ مثبت داد. برای بسیاری از افراد پس از کامل کردن دوره لیزر مو، دیگر نیازی به مراجعه مجدد نیست. اما برای برخی، قضیه متفاوت است. 90 درصد افراد با کامل کردن دوره لیزر، دیگر از شر موهای زائد بدنشان خلاص می‌شوند. اما برخی از افراد، چه زنان و چه مردان، ممکن است به خاطر تغییرات هورمونی در بدنشان، ممکن است پس از مدتی، موهای آنها دوباره شروع به رشد کند. این افراد مجبورند که دوره لیزر را دوباره طی کنند. همچنین افرادی هم هستند که لیزر، اثر معکوسی بر روی آنها دارد؛ به بیان دیگر، نه تنها لیزر نمی‌تواند موهای زائد آنها را از بین ببرد یا کم کند، بلکه ممکن است این فرایند باعث ضخیم شدن یا پرپشت‌شدن موهای بدن آنها نیز بشود.

با این حال، هیچ جای نگرانی وجود ندادر. اگر شما جزء آن دسته از افرادی باشید که لیزر مو، اثر معکوسی بر روی شما داشته باشد، متخصصان و مشاوران ما حتما این موضوع را به شما اطلاع خواهند داد و آنها پیش از انجام لیزر، از مناسب بودن لیزر برای شما، اطمینان حاصل خواهند کرد.

آیا فرایند لیزر مو درد دارد؟

باید این را بدانید که فرایند لیزر به چه صورت است تا بتوانید موضوع را درک کنید. اگر بخواهیم به طور بسیار ساده توضیح بدهیم، اشعه لیزر با تابیدن بر رنگدانه‌های موی شما، به حرارت تبدیل می‌شود و این حرارت موجب از بین رفتن فولیکل‌ها و پیاز مو می‌شود. در نهایت این موضوع می‌تواند درد هم داشته باشد؛ خصوصا در بخش‌هایی از بدن که پوشت آنها نازک است. با این حال، برای کم کردن این درد باید دمای بدن خود را پایین بیاورید. مثلا تا زمانی که به کلینیک می‌رسید، فعالیت‌های سنگین نکنید تا فشار خون شما بالا نرود. با خنک شدن بدن شما، درد لیزر نیز کاهش خواهد یافت.

به همین دلیل است که نباید پس از لیزر به باشگاه ورزشی بروید، حمام آب داغ بگیرید یا در سونا بمانید. چراکه حرارتی که لیزر به پوست شما وارد می‌کند تا 24 ساعت درون پوست شما باقی می‌ماند و اگر بخواهید هرکدام از این کارهای ممنوعه را بکنید، یک محیط گرم و دوست‌داشتنی را برای رشد باکتری‌ها بر روی پوست خود ایجاد کرده‌اید و خود را در معرض ایجاد لکه‌های پوستی قرار داده‌اید.

پس از چه مدت اثر لیزر مشخص می‌شود؟

معمولا دو یا سه هفته بعد از اولین جلسه لیزر مو، زمان نیاز است تا تفاوت‌ها را احساس کنید و دست‌کم بین 8 تا 12 بار مراجعه و انجام لیزر موهای زائد باید انجام شود تا پیاز موها به ط.ر کامل از بین برود و شما شاهد اثر دائمی آن باشید. ممکن است برخی بعد از دو بار مراجعه به مدت دو ماه این اثر را مشاهده کنند. با این حال شما باید بسیار دقیق سر قرارهایتان حاضر شوید چراکه در همان زمان‌های برنامه‌ریزی شده، پیاز و ریشه‌های موی شما در شرایط رشد هستند و باید دوباره به آنها لیزر تابیده شود. بنابراین، هم باید صبور باشید و هم وقت‌شناس.

لیزر مو برای چه کسانی ممنوع است؟

پیش از هر چیز باید این را بدانید که کودکان و زنان باردار نباید لیزر مو انجام بدهند. گرچه عارضه شناخته‌شده‌ای برای زنان باردار ندارد اما بهتر است که این کار صورت نگیرد. با این حال اگر شما بدون اطلاع از بارداری‌تان لیزر کرده‌اید، نگران نباشید. هیچ مشکلی برای فرزند شما به وجود نخواهد آمد. از سوی دیگر لیزر مو برای کودکان نیز ممنوع است، نه به این دلیل که عارضه خطرناکی دارد، بلکه به این دلیل که هنوز کسی عوارض لیزر مو بر روی کودکان را نمی‌داند؛ بنابراین بهتر است که این هم صورت نگیرد.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

همه نکاتی که در بالا گفته شد، و بسیار بیشتر از آن را می‌توانید از پزشک خود و از مشاوران ما در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی دریافت کنید. شما باید هر آنچه که نیاز دراید بدانید را با ما در میان بگذارید. شما زمانی باید وارد اتاق لیزر مو بشوید که دیگر هیچ سوالی برایتان باقی نمانده باشد. با این حال، با توجه به مطالبی که گفته شد، اگر باز هم فکر می‌کنید که سوالات شما برطرف نشده، یا نیاز به مشاوره دارید تا خیالتان از بابت لیزر مو راحت شود، حتما با ما در ارتباط باشید. کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین روش‌ها، لیزر مو را انجام می‌دهد. ما پیشنهادات خوبی برای شما داریم.

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی

با توجه به موضوعاتی که در بالا گفته شد، اگر شما از خواندن مطالب متفرقه و صحبت با دوستان و مشاوره از افراد غیر متخصص خسته شده‌اید و نتیجه‌ای هم نگرفتید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که سراغ اکسیر جوانی بیایید تا مشاوران حرفه‌ای ما با توجه به وضعیت سلامت شما، پیشنهاد مناسبی را ارائه دهند.

کلینیک ما علاوه بر لیزر مو، خدمات دیگری را اعم از زیبایی پوست و مو، جراحی زیبایی، جراحی پلک، جراحی گوش، جراحی زیبایی بینی، لیزر پوست، لیزر بیکینی، بوتاکس مو، بوتاکس صورت، بوتاکس ابرو و بوتاکس پیشانی نیز ارائه می‌دهد. عصر، عصر زیبایی است و هر انسانی این حق را دارد که زیباتر شود. برای زیباتر شدن، با ما تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *