پرش لینک ها

کاشت مو

کاشت مو


تاریخ:
ژوئن 7, 2020

کاشت مو

با وجود پیشرفت‌هایی که در سال‌های اخیر در حوزه تکنولوژی صورت گرفته، روش‌های جدیدی برای عمل‌های زیبایی پا به عرصه ظهور گذاشته است. روش‌های قدیمی جای خود را به روش‌های جدید داده و دستگاه‌های مدرن با تکنولوژی‌های به‌روز کار را برای بسیاری از مردم راحت کرده‌اند. چه به لحاظ عمل‌های درمانی و چه به لحاظ عمل‌های زیبایی، دیگر کاری نیست که نتوانیم انجام بدهیم.
یکی از مهم‌ترین ارکان زیبایی، موهای ما هستند. در گذشته افرادی که دچار ریزش مو و طاسی می‌شدند، نهایتا مشکل خود را با کلاه‌گیس حل می‌کردند که البته دردسرهای خود را داشت.
ریزش مو عارضه‌ای است که همه مردان، کم و بیش با آن مواجه می‌شوند. دلایل این موضوع هم می‌تواند کاملا متفاوت باشد. از ژنتیک و وراثت گرفته تا شرایط بدنی فرد و حتی موقعیت جغرافیایی. جالب است بدانید که در کشورهای مختلف آمار طالسی و ریزش موی مردان، با هم متفاوت است! به عنوان مثال، جمهوری چک بیشترین طاسی و ریزش مو را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. آمار طاسی در میان مردان در کشور چک حدود 45 درصد است و این یعنی نصف مردان این کشور طاس هستند! اسپانیا و آلمان نیز با همین آمار تقریبا وضعیت مشابهی دارند. در فرانسه و بریتانیا هم این رقم به حدود 40 درصد می‌رسد. پس از این کشورها، آمریکا، ایتالیا، لهستان، هلند، روسیه و کانادا قرار دارند. از این جهت، کشورهای آسیایی وضعیت بهتری دارند. جالب است بدانید که کشورهای ژاپن، هنگ کنگ، مالزی، تایلند، تایوان و کره جنوبی، کمترین ریزش موی مردان را به خود اختصاص داده‌اند. معمولا ریزش مو از اوایل 30 سالگی آغاز می‌شود. اگر بخواهیم به طور میانگین محاسبه کنیم، نیمی از مردان بالای 50 سال در سراسر جهان به این عارضه دچار می‌شوند.
همانطور که گفته شد، مو یکی از مهم‌ترین ارکان زیبایی چهره افراد است که می‌تواند نقش مهمی را در اعتماد به‌نفس آنها بازی کند. بسیاری از افراد به خاطر طاسی، اعتماد به‌نفس خود را از دست می‌دهند و به همین جهت با کمتر ظاهر شدن در محیط‌های اجتماعی، بسیاری از فرصت‌های شغلی و فرصت‌های موفقیت را از دست می‌دهند. برخی از آنها با کمک قرص‌ها و درمان‌های دارویی سعی در برطرف کردن یا حداقل کم کردن این عارضه دارند؛ اما همانطور که همه می‌دانیم، استفاده از قرص‌ها می‌تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد و آسیب‌هایی را به کبد و کلیه وارد کند. با این حال، حتی این داروها نمی‌تواند بر روی همه افراد نتیجه‌بخش باشد.
امروزه با پیشرفت علم و دانش بشری در زمینه کاشت مو، دیگر کسی نمی تواند از طاسی یا کم‌پشتی موهای خود گلایه کند؛ چراکه درمان‌های بسیار زیادی پیش روی او قرار دارد که می تواند با کمک پزشکان و متخصصان، این درمان‌ها را انجام بدهد.
در روش‌های جدید کاشت مو، شما دارای موهای واقعی و دائمی خواهید شد. در این روش، پیوند موی طبیعی با استفاده از ریشه‌های موهای پشت سر که به عنوان بانک مو شناخته می‌شود، صورت می‌گیرد. کاملا شبیه یک عمل پیوند اعضاست، با این تفاوت که در عمل کاشت مو، این خودِ فرد است که به خود مو اهدا می‌کند!
بهترین شیوه درمان ریزش مو
با توجه به مطالبی که گفته شد، می‌توان با اطمینان گفت که بهترین شیوه درمان ریزش مو و رشد موهای جدید، کاشت مو است. این روش نه تنها برای همه افراد نتایج چشمگیری دارد، بلکه روشی ایمن و بدون عوارض به شمار می‌آید. کاشت مو به صورت کاملا طبیعی صورت می‌گیرد و شما می‌توانید موهایی واقعی داشته باشید که به صورت طبیعی روی سرتان روییده و رشد می‌کند. بنابراین در پاسخ به سول «بهترین شیوه درمان ریزش مو» باید بگوییم که پاسخ سوال، دو کلمه است: «کاشت مو»؛ اما کاشت مو، روش‌های مختلفی دارد و اگر بخواهیم در مورد بهترین شیوه کاشت مو سوال بپرسیم، دیگر نمی‌توان به سادگی به این سوال پاسخ داد.
همه افرادی که تمایل دارند تا عمل کاشت مو را انجام دهند، باید پیش از هر چیز با متخصصان و پزشکان این حوزه حرف بزنند و از آنها مشورت بگیرند. متخصصان ما در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی می‌توانند این مشاوره‌ها را به شما ارائه بدهند. این متخصصان پس از معاینه حضوری شما، بسته به میزان طاسی، وضعیت بانک موهای شما، بیماری‌های جسمی، قرص‌های مصرفی، تراکم موی مورد نظر شما، انعطاف‌پذیری پوست سر و موارد دیگری که در تخصص پزشکان است، بهترین شیوه کاشت مو را به شما ارائه می‌دهند. پس از ارائه مشاوره‌های لازم، تصمیم‌گیری نهایی با شماست. در صورت آنکه تصمیم گرفتید به پزشکان و متخصصان اکسیر جوانی اعتماد کنید، می‌توانید فرایند کاشت موی خود را آغاز کنید. چیزهایی وجود دارد که پیش از عمل باید بدانید و کارهایی که باید انجام بدهید. همه این نکات را پزشکان و متخصصان و مشاوران ما به شما یادآوری می‌کنند. به عنوان مثال ممکن است پزشکتان از شما بخواهد تا خوردن قرص‌های خاصی را متوقف کنید.
پاسخ به برخی از پرسش‌ها

بانک مو کجاست و چرا چرا مو را از بانک مو برمی‌دارند؟
بانک مو به مناطق پشت و طرفین سر گفته می‌شود. این مناطق به دلیل آنکه گیرنده تستوسترون نیستند، تحت تاثیر ریزش مو هم قرار نمی‌گیرند. به همین دلیل است که معمولا بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو می‌شوند، همچنان در مناطق پشت سر و طرفین سر، دارای مو هستند. دلیل آنکه از این مناطق مو برداشته می‌شود این است که اولا بهترین مو برای کاشت روی سر، موهای خود شماست و نه موهای فرد دیگر. دوم اینکه موهای بانک مو، خاصیت ضد ریزشی دارند و بنابراین در کاشت موی طبیعی، در صورت برداشتن مو از بانک مو، دیگر مشکل ریزش مو نخواهید داشت.
از چه سنی می‌توان کاشت موها را انجام داد؟
قاعدتا ریزش موها از اواخر دهه دوم زندگی و اوایل 30 سالگی آغاز می‌شود و بنابراین، دلیلی وجود ندارد که زودتر از این سن، کاشت مو انجام شود. با این حال توصیه می‌شود که عمل کاشت مو در سنین زیر 23 سال انجام نشود. به عبارت دیگر، از سن 23 سالگی به بعد، هر زمانی که نیاز به کاشت مو داشتید، می‌توانید این عمل را انجام دهید.
قبل از کاشت مو چه کارهایی را باید انجام دهیم؟
پیش از هر چیز باید از تجربه کافی تیم پزشکی و متخصصانتان مطمئن شوید؛ هرگونه سوالی در مورد کاشت مو دارید از آنها بپرسید و انتظارهای خود را واقع‌بینانه کنید. روزهای قبل از عمل کاشت مو، هیچ دارویی را بدون مشورت با پزشک مصرف نکنید. مصرف دخانیات را کاهش دهید و در صورت امکان متوقف کنید.
ریکاوری بعد از عمل کاشت مو چقدر طول می‌کشد؟
معمولا یک تا دو روز بعد از عمل، احساس بهبودی می‌کنید. البته ممکن است دردهای خفیفی تا چند روز وجود داشته باشد. با این حال بعد از حدود دو هفته، ظاهر طبیعی خود را به دست می‌آورید، اما قرمزی پوست سر همچنان ممکن است تا اندازه‌ای باقی بماند. همچنین ممکن است موهای کاشته شده شروع به ریزش کند و این ریزش تا دو ماه ادامه یابد. اما بعد از حدود سه ماه پس از کاشت موها، موهای جدید شما شروع به رشد می‌کند.
کاشت مو در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی
کلینیک زیبایی اکسیر جوانی بر پایه مدرن‌ترین دستگاه‌ها و با کمک باتجربه‌ترین پزشکان و متخصصان زیبایی، بهترین راه‌کارها را برای زیبایی به شما ارائه می‌دهد. انواع عمل‌های زیبایی از جمله کاشت مو در این کلینیک به شیوه‌ای بسیار دقیق و حرفه‌ای صورت می‌گیرد. تجربه کاری درخشان ما و خوشنودی و رضایت مشتریان از این کلینیک، نشان‌دهنده کیفیت کار ما است. ما در کلینیک اکسیر جوانی معتقدیم که زیبایی حق طبیعی همه انسان‌هاست که باید به آن دست پیدا کنند. کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، شادابی، زیبایی و جوانی را به شما بازمی‌گرداند.

کاشت مو، مرکز کاشت مو، کلینیک کاشت مو، بهترین مرکز کاشت مو در مشهد، بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد، مجهزترین کلینیک کاشت مو در مشهد

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

مراقبت های قبل و بعد لیزر موهای زائد

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد 24 ساعت قبل از لیزر، سطح پوست را با ژیلت اصلاح کنید به طوری که هیچ ساقه مویی روی پوست باقی نماند. باقی ماندن ساقه مو باعث کاهش اثر بخشی لیزر و افزایش خطر سوختگی پوست می شود. در صورت حساسیت به تیغ می توانید از ماشین اصلاح [...]

قبل و بعد از لیزر موهای زائد

موهای زائد  صورت، چانه، پشت لب بالا، بناگوش ها و گردن را می توان با لیزر موهای زائد به طور دائمی از بین برد. درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر جوانی قصد دارد در ادامه به معرفی روش لیزر موهای زائد و جزئیات آن بپردازد. براساس تصویر زیر لیزر موهای زائد در 6 تا 8 [...]

تزریق بوتاکس، سم بوتولینوم

بوتاکس، سم بوتولینوم یکی از رایج ترین راه های درمان چین و چروک صورت در دنیا است، بوتاکس خط اخم و خطوط پنجه کلاغی، خطوط افقی پیشانی و خط لبخند با عوارض جانبی نتایج بی نظیری دارد. چین و چروک بخاطر ضعف یا انقباض دائمی عضلات زیر پوست به وجود می آیند. بوتاکس، سم بوتولینوم [...]

ماسک صورت | ساخت بهترین ماسک های طبیعی

یکی از روش های متداول برای شاداب و جوان نگاه داشتن پوست، استفاده از ماسک صورت است. در این مطلب قصد داریم به انواع ماسک صورت و تهیه آن ها در منزل برای افراد بپردازیم.   برای آن که بتوانید به بهترین وجه از پوست خود مراقبت کنید لازم است ابتدا نوع آن را تشخیص […]