پرش لینک ها

کاشت ابرو در مشهد

کاشت ابرو در مشهد


تاریخ:
ژوئن 21, 2020

کاشت ابرو

ابرو یکی از مهم‌ترین اجزای صورت است که در زیبایی چهره افراد، نقش بسزایی دارد. ابروها آنقدر از اهمیت بالایی برخوردار هستند که اگر نگاهی به متون قدیمی بیاندازید، می‌بینید وارد ادبیات و شعر و موسیقی هم شده‌اند. یکی از نکات جذاب در مورد ابروها این است که درست مانند بینی، با کوچکترین تغییری، تفاوت بزرگی در چهره و صورت فرد ایجاد می‌کند.
ابروها در چند دهه گذشته، تغییرات زیادی کرده‌اند و انواع مختلفی از ابرو، مد شده سات. زمانی ابروهای پرپشت و ضخیم مد بود و زمانی ابروهای نازک، گاهی ابروهای هشتی و گاهی ابروهای صاف. حالا سبک‌های نچرال‌تر و طبیعی و پرپشت مد شده که به چهره فرد، سادگی و معصومیت خاصی می‌دهد.
اما متاسفانه ابروها به دلیل اصلاح زیاد و برداشتن مداوم، کم پشت شده و کم‌کم می‌ریزند. ریزش ابروها معمولا به خاطر تغییرات هورمونی و کمبود مواد مغذی و ویتامین‌ها در بدن یا اختلال در فعالیت غده تیروئید اتفاق می‌افتد. تغذیه نامناسب، کمبود آب بدن، و کمبود پروتئین‌ها نیز از عوامل کم‌پشتی ابروها است. گاهی خوردن برخی از داروها باعث ریزش موهای سر و ابروها می‌شود. برخی از داروهای ضدالتهاب، داروهای افسردگی، داروهای ضد تشنج و برخی دیگر از داروها جزء این دسته به حساب می‌آیند.
حتما شما هم با نگاه به مجلات بازیگران ایرانی و خارجی متوجه شده‌اید که بازیگران، خواننده‌ها و به طور کلی سلبریتی‌ها، چه ابروهای زیبا و پرپشتی دارند. به نظر شما این موضوع، کاملا اتفاقی است؟ باید بگوییم، خیر. همه آنها با انجام عمل‌های کاشت ابرو، دارای ابروهای پرپشت و زیبایی شده‌اند.
تا چند سال گذشته، تقریبا هیچ راه موثری برای احیای ابروها و پرپشت شدن آنها وجود نداشت. حالا با پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری در زمینه عمل‌های زیبایی، کاشت ابرو به یکی از عمل‌های پرطرفدار برای کسانی تبدیل شده که دچار ریزش موی ابرو یا کم‌پشتی آن شده‌اند.
گرچه برخی بر این باور هستند که می‌توان با عمل هاشور و تاتو، ابروها را به شکل اولیه خود بازگرداند، اما حقیقت این است که اولا با هاشور و تاتو ابروان شما هیچ‌گاه شکل طبیعی به خود نمی‌گیرند و ثانیا، هاشور و تاتو دیگر از مد افتاده‌اند. بنابراین بهترین راه، کاشت ابرو است. در عمل کاشت ابرو موهای قسمتی از سر یا نزدیک شقیقه‌ها که موهای نرم و لطیفی دارد و مانند موهای ابرو است، به ناحیه ابرو منتقل می‌شوند و در لابه‌لای موهای ابرو کاشته می‌شوند. در این عمل، نه تنها موها منتقل می‌شوند، بلکه اندام‌های بسیار ریزی که باعث ساخت و رشد مو هستند نیز منتقل می‌شوند.
کاشت موهای ابرو مانند موهای سر است و به همان شکل، چند روز پس از کاشت ابرو، موهای آن ریزش می‌کند و این فرایند حدود 3 ماه ادامه دارد. بعد از این مدت، موهای جدید شروع به رشد می‌کند و بعد از حدود 8 تا 9 ماه، رشد موهای ابروان شما کامل می‌شود. به این ترتیب شما دارای ابروانی خواهید شد که کاملا طبیعی هستند و رشد می‌کنند و دقیقا مانند ابروهای واقعی، نیازمند کوتاه کردن و مرتب شدن است.
شاید با خود بپرسید که کاشت ابرو، چه تفاوتی با کاشت موی سر دارد؛ باید این را بدانید که در حقیقت شیوه کاشت ابرو به همان شکل کاشت مو است، با این تفاوت که کاشت ابرو نیازمند دقت و ظرافت خاصی است که هرکسی از عهده آن برنمی‌آید. بنابراین باید در انتخاب کلینیک زیبایی و پزشک و متخصص کاشت ابرو، نهایت سختگیری را به خرج داد.

انجام عمل کاشت ابرو در کلینیک اکسیر جوانی مشهد

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، با داشتن جدیدترین و مدرن‌ترین دستگاه‌ها و با همکاری پزشکان و متخصصان حوزه زیبایی، عمل کاشت ابرو را بالاترین استاندارد برای شما انجام می‌دهد.

نکات مهم در کاشت ابرو

موهای ابروهای شما دارای چند ویژگی و تفاوت بسیار مهم هستند که پزشک و متخصص کاشت ابرو در زمان عمل باید به آنها توجه کند و دانستن این نکات برای شما که می‌خواهید عمل کاشت ابرو را انجام دهید، مفید است.

جهت رشد موهای ابرو در نقاط مختلف ابرو، کاملا با یکدیگر متفاوت است؛ به طوری که از گوشه داخلی ابرو تا گوشه بیرونی ابرو، جهت رشد موها کاملا برعکس می‌شود. ویژگی دوم ابروها این است که موهای ابرو با زاویه زیادی نسبت به پوست صورت رشد می‌کند و همین مسئله باعث می‌شود که موهای ابرو کاملا روی پوست صورت بخوابد و در حقیقت مماس بر پوست صورت رشد کنند. این در حالی است که موهای سر شما کاملا عمودی رشد می‌کنند و بنابراین موهای ابرو و موهای صورت اختلاف 90 درجه‌ای با یکدیگر دارند. یکی دیگر از ویژگی‌های موهای ابرو و تفاوت آن با موهای سر این است که موهای ابرو به صورت تکی (یک تار مو) رشد می‌کنند، اما موهای سر در دسته‌های دوتایی و سه تایی و چهارتایی رشد می‌کنند. و در نهایت آخرین تفاوت مهم میان موهای ابرو و موهای سر این است که چرخه رشد آنها با یکدیگر متفاوت است.

یکی دیگر از نکات مهم در کاشت ابرو قرار دادن دقیق موها است. همانطور که گفته شد، عمل کاشت ابرو یکی از دقیق‌ترنی و ظریف‌ترین عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود. گرچه این یک عمل جراحی نیست، اما دقت بسیار بالایی را طلب می‌کند. دقتی مانند دقت نقاشی که در حال کشیدن برگ گل‌ها یا طراحی یک گل زیباست. هر تار مو باید به درستی و به شکلی دقیق در جایی قرار بگیرد که در نهایت، ابروهای زیبایی را تشکیل دهد که به لحاظ زیبایی‌شناختی، بسیار طبیعی و در عین حال زیبا باشد.

یک پزشک و متخصص کاشت ابرو با در نظر گرفتن همه این موارد و تفاوت‌ها و ویژگی‌های مهم موهای ابرو، و با استفاده از تجربه کاری خود می‌تواند به بهترین شکل، عمل کاشت ابرو را برای شما انجام دهد.

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی با داشتن بهترین و زبردست‌ترین جراحان، پزشکان و متخصصان در زمینه عمل‌های زیبایی، این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا زیبایی، جوانی و شادابی را تجربه کنید. ما در اکسیر جوانی معتقدیم که زیبایی حق طبیعی هر انسانی است که باید به آن دست پیدا کند. انسان‌های زیبا، انسان‌هایی با اعتماد به‌نفس بیشتری هستند که همین امر می‌تواند باعث موفقیت شما در کار و زندگی‌تان شود. عمل کاشت ابرو در کلینیک اکسیر جوانی به دست باتجربه‌ترین متخصصان ما در زمینه زیبایی صورت می‌گیرد. با ما جوانی دوباره را تجربه کنید.

بوتاکس، بوتاکس ابرو، بوتاکس ابرو چیست، بهترین مرکز بوتاکس ابرو چیست، هزینه بوتاکس ابرو چیست، مرکز بوتاکس ابرو در مشهد

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

مراقبت های قبل و بعد از لیزر CO2

مطالب مرتبط:مراقبت های بعد از برداشت خال و زگیلمراقبت های بعد از بوتاکسمراقبت های قبل و بعد از ساکشن غبغبمراقبت های بعد از تزریق ژل

مراقبت های قبل و بعد از لیزر فرکسل

  بهترین مرکز تزریق ژل در مشهد مطالب مرتبط:مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربیمراقبت های قبل و بعد از هایفو درمانیمراقبت های قبل و بعد لیزر موهای زائدمراقبت های قبل و بعد از مزونیدلینگ

مراقبت های قبل و بعد از مونالیزا تاچ

مطالب مرتبط:مراقبت های قبل و بعد از اسکلروتراپیمراقبت های قبل و بعد از ساکشن غبغبمراقبت های قبل و بعد از عمل چال گونهمراقبت های قبل و بعد لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس، سم بوتولینوم

مطالب مرتبط:ماسک صورت | ساخت بهترین ماسک های طبیعیبوتاکس ابرو چیست؟بوتاکس  زیبایی15 روش حرفه‌ای برای زیبایی پوست