پرش لینک ها

پی آر پی

پی آر پی


تاریخ:
ژوئن 6, 2020

پی آر پی

این روزها با پیشرفت تکنولوژی، عمل‌های زیبایی بدون جراحی نیز رشد چشمگیری پیدا کرده‌اند. دیگر برای تقویت موهای سر و جوان‌سازی پوست صورت، نیازی به عمل جراحی وجود ندارد. یکی از جدید‌ترین متدها برای این منظور، روش پی.‌آر. پی است. وش پی.آر.پی یک روش بسیار مؤثر در درمان طاسی و همچنین کمک به پرپشت شدن موها است.

بهترین مرکز کاشت مو در مشهد

در این مطلب قصد داریم این روش را برای شما توضیح دهیم.

پی.آر.پی مخفف (Platelet Rich Plasma) یا پلاسمای غنی شده با پلاکت است. همان‌گونه که از اسمش پیداست، این روش با استفاده از تزریق پلاکت صورت می‌گیرد. به این شکل که ابتدا از فرد مورد نظر مقداری خون گرفته می‌شود و با استفاده از دستگاه سانتریفیوژ یا روش‌های دیگر، پلاکت‌ها جدا و به محل مورد نظر تزریق می‌شوند. تزریق با کمک دستگاهی به نام مزوگان صورت می‌گیرد. از این روش برای تحریک و جوانسازی سلول‌های پوست سر و همچنین به منظور رشد فولیکول‌های مو استفاده می‌شود.
این دستگاه می‌تواند میزان تزریق و عمق آن را با دقت بسیار بالایی تعیین کند تا تزریق پلاکت‌ها دقیقا به نقطه مورد نظر و به میزان دلخواه صورت بگیرد. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از روش پی.آرپی، این است که عوارض، عفونت یا حساسیتی ندارد؛ چراکه از خود فرد خون گرفته می‌شود. همچنین روشی تقریبا بدون درد با هزینه‌ای پایین‌تر از سایر روش‌ها است. پی.آر.پی همچنین هیچ‌گونه محدودیت سنی یا محدودیت جنسیتی ندارد و می‌توان برای جوان‌سازی سلول‌های پوست صورت نیز از این روش استفاده کرد.

مزایای پی.آر.پی

روش پی.آر.پی به دلیل آنکه روشی جدید، ساده و بدون جراحی است، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. تمام عمل پی.آر.پی محدود به چند تزریق است که در مجموع حدود یک ساعت یا کمی بیشتر به طول می‌انجامد. این عمل، بسیار ایمن و دارای دوره بهبودی بسیار سریع است و نتایج آن نیز کاملا طبیعی است. همه این موارد، پی.آر.پی را به روشی مناسب برای افرادی تبدیل کرده که به دنبال رویش مجدد موهای خود هستند.

چه افرادی مناسب عمل پی.آر.پی هستند؟

بهترین کاندیداها افرادی هستند که دچار طاسی ارثی یا آلوپسی آندروژنتیک هستند. همانطور که می‌دانید عارضه آلوپسی آندروژنتیک هم در مردان و هم در زنان دیده می‌شود؛ گرچه شدت آن می‌تواند متفاوت باشد.
همچنین زنان و مردانی که برای بستن موهای خود، آنها را می‌کشند، ممکن است دچار ریزش مو شوند. این افراد نیز کاندیدای مناسبی برای پی.آر.پی هستند. گرچه بهترین افراد، کسانی هستند که به تازگی دچار ریزش مو شده‌اند. پی.آر.پی بیشترین تاثیر را روی این افراد خواهد داشت. همچنین برای تقویت اثر افرادی که کاشت مو انجام داده‌اند، این روش، بسیار مناسب است. اما پی.آر.پی نمی‌تواند باعث رشد مجدد موهای افرادی شود که به طور کامل طاس شده‌اند. برای این افراد روش‌های دیگری وجود دارد که می‌توانند از آنها بهره ببرند.

بهترین مزکر تزریق ژل در مشهد

ما در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و جدید روز و با کمک متخصصان و پزشکان مجرب و کارآزموده عمل پی.آر.پی را با بالاترین کیفیت و به بهترین شکل برای شما انجام می‌دهیم. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و از مشاوره متخصصان برای بررسی وضعیت خود استفاده کنید.
ما معتقدیم که زیبایی حق طبیعی هر انسانی است که باید به آن دست پیدا کند. ما در اکسیر جوانی این فرصت را برای شما فراهم کرده‌ایم تا زیبایی و جوانی خود را بازیابید.

پی آر پی، پی آر پی چیست، مرکز پی آر پی در مشهد، کلینیک پی آر پی در مشهد، هزینه پی آر پی چقدر است، هزینه پی آر پی در مشهد

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

لیفت صورت با نخ

مطالب مرتبط:بهترین جراحان بینی در مشهدجراحی بینیجراحی پلکجراحی

ویزرلیپو برای پیکرتراشی

مطالب مرتبط:پیکرتراشی و انواع آن در مشهدجراحی بینیجراحی زیباییجراحی بینی یا رینوپلاستی در مشهد

مراقبت های قبل و بعد لیزر موهای زائد

مطالب مرتبط:مراقبت های قبل و بعد از لیزر CO2مراقبت های قبل و بعد از کاشت مومراقبت های قبل و بعد از تزریق چربیمراقبت های قبل و بعد از لیزر فرکسل

لیزر موهای زائد در مشهد

مطالب مرتبط:لیزر بیکینیلیزرلیزر مولیزر پوست