پرش لینک ها

ویزر لیپو

ویزر لیپو


تاریخ:
جولای 13, 2020

دستگاه ویزر لیپو

دستگاه ویزر لیپو (پیکرتراشی)
دستگاه جدید و مدرن ویزر لیپو، یکی از بهترین و کارآمدترین دستگاه‌ها برای پیکرتراشی به شمار می‌آید. دستگاهی فوق‌العاده که هنوز برای بسیاری از افراد به اندازه کافی شناخته شده نیست. به همین منظور در اینجا به صورت مختصر در مورد کارایی این دستگاه و مزایای آن توضیحاتی ارائه می‌کنیم. دستگاه ویزر مخفف « Vibration Amplification of sound Energy Resonance » به معنای «تشدید ارتعاشات رزونانس انرژی صوتی» است. همان‌گونه که از نامش پیداست با استفاده از تشدید ارتعاشات، به آب کردن چربی‌ها کمک می‌کند. فرایند از بین بردن چربی‌ها در این دستگاه به این شکل است که با ارسال امواج فرکانس ماورای صوت، سلول‌های چربی رسوب‌کرده در بدن درهم‌می‌شکنند.
یکی از مهم‌ترین مزایای این دستگاه این است که در زمان ارتعاش، هیچ آسیبی به رگ‌ها، اعصاب و بافت همبندی وارد نمی‌کند. به همین دلیل هم درد، تورم و کبودی برای کسانی که با این دستگاه چربی‌های خود را آب می‌کنندف به کمترین حالت خود می‌رسد. با استفاده از این دستگاه می‌توان به آب‌کردن چربی های شکم، پهلوها، ران‌ها، کمر، باسن، سینهف بازوها، غبغب و سایر نقاط بدن اقدام کرد و به این ترتیب، بدن را به شکلی بسیار دقیق تراش داد. با این روش همه افراد می‌توانند به هیکل ایده‌آل خود برسند و به اصطلاح، پیکرتراشی کنند.
مزایای دستگاه ویزر لیپو
همچنان که در بالا گفته شد، یکی از مهم‌ترین مزایای کار با این دستگاه برای افرادی که به دنبال پیکرتراشی هستند، این است که درد به کمترین حالت خود می‌رسد. در این روش برخلاف بسیاری از روش‌های قدیمی، آسیبی به بافت‌ها نمی‌رسد و به این ترتیب، زمان استراحت و ریکاوری بسیار کوتاه است. به خاطر قابلیت انتخاب بافت، کمترین احتمال خونریزی، کبودی و درد وجود خواهد داشت. نتیجه بسیار عالی و رسیدن به اندام ایده‌آل در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیز یکی دیگر از مزایای این دستگاه است. عدم بروز حساسیت و عوارض جانبی، کنترل سیستمی بسیار قدرتمند و مهم‌تر از همه، ساخت سیکس پک.
عمل پیکرتراشی با کمک این دستگاه مناسب افرادی است که با ورزش و رژیم غذایی رابطه خوبی ندارند یا فرصت و حوصله انجام ورزش را ندارند و به دنبال گرفتن نتایج کوتاه مدت هستند. فرم‌دهی و پیکرتراشی با این دستگاه بسته به میزان چربی‌های اضافی و شرایط بدنی شما، می‌تواند از یک تا چند جلسه طول بکشد. خطر آمبولی به دلیل اشعه لیزر در روش لاغری با ویزر لیپو یا لیپولیزر وجود ندارد. همچنین در روش لاغری با ویزر لیپو، به علت حساس بودن دستگاه، هیچ کدام از بافت‌های اصلی جز چربی آسیب نمی‌بیند.
افزایش کلاژن‌سازی پوست، یکی دیگر از مزایای فوق‌العاده کار با این دستگاه است. کسانی که از طریق دستگاه‌های  ویزر لیپو اقدام به لاغری می‌کنند، به دلیل اشعه لیزر، کلاژن‌سازی پوستشان افزایش می‌یابد.
با کمک این دستگاه می توانید هم از شر چربی‌های اضافه بدن خود راحت شوید، هم لاغر شوید و هم به هیکل و اندام ایده‌آل و ورزشکارانه‌ای دست پیدا کنید. بسیاری از افرادی که در مدت زمان کوتاهی اندام مناسبی پیدا کرده‌اند، از این روش برای رسیدن به اندام زیبا استفاده کرده‌اند.
در این روش، فرد با دو الی سه روز استراحت می‌تواند به زندگی روزمره و فعالیت‌های سبک خود بازگردد.
اگر شما هم به دنبال آب کردن چربی‌ها و پیکرتراشی هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم استفاده از دستگاه جدید و مدرن ویزر لیپو را از نظر دور ندارید. کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، با داشتن جدیدترین و به‌روزترین دستگاه‌های لاغری و پیکرتراشی، و همچنین با کمک پزشکان و متخصصان باتجربه و کارآزموده، بهترین‌ها را برای شما به ارمغان آورده است. شما می‌توانید با مراجعه حضوری به این کلینیک یا از طریق تماس و صحبت با مشاوران ما، بهترین توصیه‌ها و پیشنهاده را دریافت کنید. ما معتقدیم که زیبایی حق طبیعی هر انسانی است. با ما زیبایی را تجربه کنید.

دستگاه ویزرلیپو، مرکز دستگاه ویزرلیپو، بهترین مرکز لیزر ویزرلیپو در مشهد، دستگاه ویزرلیپو در مشهد، قیمت دستگاه ویزرلیپو در مشهد

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !