پرش لینک ها

لیزر الکساندرایت موتوس

لیزر الکساندرایت موتوس


تاریخ:
ژوئن 8, 2020

دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس

یکی از معروف‌ترین دستگاه‌های لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن، دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس است. همان‌گونه که از نامش پیداست، این دستگاه محصول شرکتی ایتالیایی است که در کار تولید دستگاه‌ها و ابزارهای پزشکی است.
بسیاری از دستگاه‌های موجود در بازار معمولا برای از بین بردن موهای زائد ضخیم، کارایی خوبی از خود ارائه نمی‌دهند و در این موارد، یعنی حذف موهای ضخیم، باعث ایجاد درد می‌شوند. این اولین تفاوت و مهم‌ترین نکته متمایزکننده دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس است. این دستگاه می‌تواند موهای نازک تا ضخیم را با حداقل درد از بین ببرد به طوری که افراد این تفاوت را به خوبی احساس خواهند کرد. از سوی دیگر، مانند دستگاه لیزر الیت پلاس آمریکایی، قادر است که عمل رفع موهای زائد را بر روی همه تیپ‌های پوستی، از روشن تا تیره و برنزه به راحتی انجام دهد. بنابراین شما با داشتن هر نوع مو و هر تیپ و رنگ پوستی می‌توانید با خیالی آسوده با کمک دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس زیبایی و شادابی و جوانی را به پوست خود بازگردانید.
کارکرد این دستگاه مانند سایر دستگاه‌های لیزر، بر اساس تابانیدن طول موج‌های بالا برای ایجاد حرارت و از بین بردن فولیکول‌های مو است.
کاربردهای دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس
شاید برایتان جالب باشد که رفع موهای زائد بدن، تنها کاربرد دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس نیست. علاوه بر این، با این دستگاه می‌توان برخی از مشکلات رنگدانه‌ای پوست را رفع کرد. همچنین دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس می‌تواند با از بین بردن فولیکول‌های مو، باعث روشن شدن پوست شما نیز بشود.
همچنین طراحی این دستگاه به شکلی است که دارای سرعت و ایمنی بالا، خاصیت خنک‌کنندگی فوق‌العاده برای ممانعت از سوختگی پوست، کارایی منحصربفرد و مناسب برای همه تیپ‌های پوستی، حداقل درد برای افراد، حداقل میزان تورم و سوختگی، دارای هندپیس تماسی و غیرتماسی و در نهایت، سادگی استفاده از این دستگاه، آن را به یکی از پرطرفدارترین دستگاه‌های لیزر برای از بین بردن موهای زائد تبدیل کرده است.
پیش از این، بسیاری از افراد مجبور بودند تا زودتر از زمان عمل لیزر به کلینیک مراجعه کنند تا به خاطر دردی که قرار است متحمل شوند، پمادهای موضعی را بر روی بدن خود بمالند و منتظر شوند تا اثر کند. اما دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس به خاطر آنکه فرایند بدون دردی را برای افراد متقفاضی ایجاد می‌کند، طرفداران زیادی پیدا کرده است. همچنین بسیاری از مردم اعتقاد دارند که به خاطر داشتن رنگ پوست تیره، نمی‌توانند عمل لیزر را انجام دهند. دستگاه لیزر الکساندرایت موتوس، این ادعا را نیز باطل کرده است و ثابت کرده که برای همه انواع پوست‌های روشن و تیره، کارایی بسیار خوبی دارد.
تجربه افراد مختلف در استفاده از این دستگاه، و رضایت آنها از نتیجه‌ای که کسب کرده‌اند نشان می‌دهد که این دستگاه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن است.
کلینیک زیبایی اکسیر جوانی با داشتن دستگاه‌ لیزر الکساندرایت موتوس و دستگاه‌های جدید و مدرن روز، و همچنین با وجود کادر مجرب و متخصصان حرفه‌ای، شما را تا رسیدن به پوستی زیبا، لطیف و جوان همراهی می‌کند.

دستگاه لیزر موتوس، دستگاه لیزر موتوس در مشهد، دستگاه لیزر موتوس چیست، بهترین دستگاه لیزر موتوس در ایران، مرکز دستگاه لیزر موتوس در ایران

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !