پرش لینک ها

موتوس ax

موتوس ax


تاریخ:
فوریه 11, 2021

دستگاه موتوس ax

به گفته بسیاری از متخصصان، دستگاه لیزر موتوس اکس، موثرترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن است. دستگاه لیزر موتوس اکس محصول تولیدی شرکت دکا است و با بهره‌گیری از لیزر الکساندرایت، به برند مشهوری در زمینه دستگاه‌های لیزر پوست و مو تبدیل شده است.

لیزر موتوس همانند بسیاری از دستگاه‌های جدید لیزر موهای زائد، کاربری‌اش به این موضوع ختم نمی‌شود. موتوس اکس علاوه بر حذف موهای زائد دارای کاربردهای موثر دیگری از جمله درمان رنگدانه‌های پوستی مثل لکه و کک و مک، درمان رگ‌های عنکبوتی، پاک کردن تتو و درمان لکه‌های ماه گرفتگی نیز دارد.

یکی از مهم‌ترین خصوصیات این دستگاه این است که موتوس اکس را برای افراد با هر نوع رنگ پوستی می‌توان استفاده کرد، گرچه واقعیت این است که بهترین نتیجه برای افرادی حاصل می‌شود که دارای پوستی تیره هستند و موهای نازک و روشن دارند.

یکی دیگر از مزیت‌های این دستگاه، درد بسیار کم و عوارض بسیار خفیف آن برای بیماران است.

عوارض استفاده از دستگاه لیزر موتوس اکس معمولا به شکل قرمزی و التهاب پوست خود را نشان می‌دهد که البته با گذشت اندک زمانی خود به خود برطرف می‌شود و از بین می‌رود.

همچنین، امنیت بالا و سرطان‌زا نبودن لیزر موتوس اکس، آن را به یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌ها در زمینه لیزر موهای زائد تبدیل کرده است. سیستم امنیتی این دستگاه نیز به پزشک و همچنین بیمار اطمینانی کامل جهت رسیدن به نتیجه مطلوب می‌دهد.

عملکرد دستگاه لیزر موتوس به این شکل است که پرتوهایی قدرتمند ارسال می‌شود و طول موج 755 نانومتری تولید شده، به عمق مورد نظر پوست می‌رسد. دستگاه لیزر موتوس اکس با عبور دادن پیاپی لیزر به روی ناحیه مورد نظر باعث می شود که گرمای بخش اصلی مو که همان پیاز مو است به تدریج بالا رود در نتیجه مو به روشی کاملا بدون درد و عوارض جدی از بین می‌رود.

نکته جالب در تولید این محصول، استفاده از فن‌آوری مووئو است. این تکنولوژی به پزشک و متخصص این امکان را می‌دهد تا با حرکت‌های ساده و یکنواخت بر روی ناحیه مورد نظر موهای زائد را به سرعت و به راحتی از بین ببرد. به همین دلیل است که موتوس اکس به یکی از پرسرعت‌ترین دستگاه‌ها در زمینه حذف موهای زائد بدل شده است. همچنین سرعت بالای این دستگاه باعث کاهش فوق‌العاده مدت درمان است.

در این دستگاه، کاربر حق انتخاب حالت‌های مختلف برای درمان‌های مختلف، برای انواع پوست‌ها با رنگ‌های مختلف را دارد.

طراحی این دستگاه به شکلی است که اکومولاتور دستگاه، انرژی‌ای را که در طول درمان دریافت می‌شود، نشان می‌دهد و زمانی که عملکرد به نقطع مطلوبی رسید، دستگاه به صورت خودکار پیام صوتی هشدار را پخش می‌کند. در این زمان متخصص متوجه می‌شود که می‌تواند آن نقطه را رها کند و درمان نقطه دیگری را آغاز کند.

سیستم خنک‌کننده داخلی این دستگاه نیز از مزیت‌های دیگر موتوس اکس است که مانع از سوختگی پوست می‌شود.

مزیت‌های دستگاه موتوس اکس

در تمام این مطلب، حین توضیح دستگاه، به مزیت‌های آن نیز اشاره شد، اما اگر بخواهیم به طور خلاصه به مزیت‌های دستگاه موتوس اکس نسبت به سایر دستگاه‌ها اشاره کنیم، باید بگوییم که قابل حمل بودن دستگاه، سیستم سرمایشی قوی، داشتن نرم‌افزار تنظیم برای حالت‌های مختلف درمانی، سرعت بالا و سیستم خنک کنندگی موتوس اکس، آن را به یکی از بهترین و پرطرفدارترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد تبدیل کرده است.

اما نکته جال این است که این دستگاه علاوه بر حذف موهای زائد بدن، کاربردهای دیگری هم دارد از جمله: درمان رگ‌های عنکبوتی، درمان رنگدانه های پوستی و پاک کردن تتو و درمان لکه های ماه گرفتگی.

با توجه به همه مطالب گفته شده، اگر شما هم به دنبال زیباسازی پوست خود با از بین بردن موهای زائد، درمان رنگدانه‌های پوستی، درمان رگ‌های عنکبوتی و از بین بردن و پاک کردن تتو و لکه‌های ماه‌گرفتگی هستید، ما استفاده از دستگاه موتوس اکس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کلینیک اکسیر جوانی با داشتن جدیدترین و به‌روزترین دستگاه‌ها در کنار بهترین و باتجربه‌ترین متخصصان، زیبایی پوست شما را تضمین می‌کند. ما معتقدیم که زیبایی حق طبیعی هر انسانی است که باید آن را کسب کند. ما این حق را برای شما به رسمیت می‌شناسیم و همه تلاش خود را برای راضی نگه‌داشتن مشتریان خود انجام می‌دهیم.

لیزر موتوس، دستگاه لیزر موتوس ax، عملکرد لیزر موتوس، عملکرد لیزر موتوس ax

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !