پرش لینک ها

فرکسل

فرکسل


تاریخ:
ژوئن 8, 2020

دستگاه فرکسل

لیزر فرکسل

لیزر فرکسل یکی از دستگاه‌های لیزری جدید برای جوانسازی پوست است. طراحی این دستگاه به شکلی است که اشعه لیزر را به هزاران اشعه میکروسکوپیک تقسیم می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که جوانسازی پوست به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد؛ اما نکته جالب این دستگاه این است که لیزر فرکسل همزمان هم بر لایه سطحی و هم بر لایه میانی پوست تاثیر می‌گذارد و بنابراین، تاثیر آن بسیار بیشتر از سایر دستگاه‌هاست.
تکنولوژی به کار رفته در دستگاه لیزر فرکسل، تکنولوژی شکست لیزر است. این تکنولوژی توسط سازمان غذا و دارو تایید شده و می‌تواند پوست را طراوت و شادابی و نرمی گذشته، به حالت طبیعی خود بازگرداند. همچنین لیزر این دستگاه می‌تواند چین و چروک‌های پوست و خطوط روی پوست بدن یا صورت را از بین ببرد یا تا حد زیادی کاهش دهد. به بیان ساده‌تر، لیزر فرکسل باعث می‌شود تا پوست جدیدی ساخته شود؛ پوستی که جوان، با طراوت و کاملا طبیعی است.
از دستگاه لیزر فرکسل چه استفاده‌ای می‌توان کرد؟
از لیزر فرکسل می‌توان برای درمان بسیاری از عارضه‌های پوستی، از جمله از بین بردن جای آکنه، جای زخم‌ها، اعم از زخم‌های جراحی یا تصادف، تغییرات پوستی به دلیل چاق شدن یا لاغر شدن، چین و چروک، لکه‌های ایجاد شده بر روی پوست به خاطر افزایش سن یا آفتاب‌سوختگی، تغییر رنگ پوست، خطوط دور چشم، ضایعات ایجاد شده قبل از سرطان و مواردی دیگر استفاده کرد. شما از این دستگاه می توانید برای جوان‌سازی و ترمیم پوست یا حتی پیشگیری و مراقبت از پوستتان استفاده کنید.
مزایای دستگاه لیزر فرکسل
لیزر فرکسل به همان نسبت که دستگاهی جدید به شمار می‌آید، نسبت به دستگاه‌های پیشین دارای قدرت و تاثیر بیشتر است. از جمله مواردی که می‌توان به آن اشاره کرد، درمان بهتر چین و چروک دور چشم، جای آکنه و جای زخم‌ها است. همچنین این دستگاه باعث می‌شود که شما پوستی نرم‌تر و شاداب‌تر داشته باشید. یکی دیگر از مزایای این دستگاه این است که ترمیم و بهبودی پس از عمل لیزر در آن بسیار کوتاه و سریع است. همچنین عوارض آن مانند قرمزی پوست و تورم، بسیار کمتر از سایر دستگاه‌های قدیمی است و عوارض طولانی‌مدت هم مانند قرمزی طولانی‌مدت پوست و ایجاد لک پوستی به ندرت صورت می‌گیرد.
همه این مزایا به اضافه اینکه استفاده از این دستگاه بسیار امن و بی‌ضرر است، لیزر فرکسل را به دستگاهی پرطرفدار بدل کرده است. همه افراد با هر رنگ پوستی می‌توانند برای جوان‌سازی و رفع چین‌وچروک‌های صورت و بدن، از این دستگاه استفاده کنند. همچنین باید بگوییم که تاثیر جوان‌سازی پوست در عمل لیزر صورت با این دستگاه حداقل 10 تا 15 سال دوام خواهد داشت. بسته به نوع بیماری و نوع پوست، جلسات لیزر جوان‌سازی می‌تواند از 2 تا 6 جلسه ادامه پیدا کند. فاصله میان جلسات هم از 4 تا 6 هفته متغیر است. گرچه بلافاصله بعد زا درمان، سطح پوست شما نرم‌تر و شفاف‌تر خواهد شد و این موضوع را شما می‌توانید احساس کنید. با این حال، بیشترین تاثیر این لیزر خود را در 3 تا 6 ماه پس از درمان نشان خواهد داد؛ یعنی زمانی که کلاژن‌های جدیدی روی پوست در حال شکل‌گیری است.
اگر شما هم برای برداشتن چین‌وچروک‌ها و لکه‌های پوستی و خطوط دور چشم و آفتاب‌سوختگی و برای جوانسازی به دنبال راه درمان می‌گردید، ما به شما استفاده از دستگاه لیزر فرکسل را پیشنهاد می‌کنیم. این دستگاه یکی از مدرن‌ترین و پرطرفدارترین دستگاه‌ها در میان پزشکان و بیماران به شمار می‌آید. در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، ما با استفاده از جدیدترین و مدرن‌ترین دستگاه‌ها، از جمله دستگاه لیزر فرکسل، زیبایی و جوانی و طراوت را به پوست شما بازمی‌گردانیم. برای گرفتن اطلاعات و مشاوره می‌توانید با کلینیک اکسیر جوانی تماس بگیرید و با کارشناسان و متخصصان ما صحبت کنید تا بهترین روش درمانی را به شما پیشنهاد کنند. زیبایی و جوانی حق طبیعی هر انسانی است. با اکسیر جوانی، جوانی را تجربه کنید.

لیزر فرکسل، دستگاه لیزر فرکسل، بهترین دستگاه لیزر فرکسل، مرکز لیزر فرکسل در مشهد، کلینیک لیزر فرکسل در مشهد

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !