پرش لینک ها

دستگاه پرایم لیز (لیزر دایود)

دستگاه پرایم لیز (لیزر دایود)


تاریخ:
ژوئن 10, 2020

دستگاه پرایم لیز (لیزر دایود)

دستگاه پرایم لیز یا لیزر دایود، بدون شک قوی‌ترین دستگاه لیزر موهای زائد است. این دستگاه که ساخت کشور اسپانیاست، به راحتی قادر است که همه موهای زائد حتی موهای کرکی و نازک را نیز از بین ببرد. این دستگاه با داشتن قدرتی بالا و شات‌های بسیار قوی، می‌تواند در جلساتی کوتاه، همه موهای زائد را به طور کامل از بین ببرد. این دستگاه همچنین با داشتن طول موج 800 تا 810 نانومتر، یکی از جدیدترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد است. این طول موج باعث نفوذ اشعه تا عمق زیادی می‌شود و به این ترتیب می‌تواند بدون آسیب وارد کردن به پوست، فولیکول‌ها را به طور کامل از بین ببرد. طراحی این دستگاه به شکلی است که می‌تواند برای پوست‌های تیره هم به راحتی انجام شود و درمانی کاملا بی‌خطر را پیش ببرد.
تحقیقات تجربی نشان داده که دستگاه پرایم لیز می‌تواند برای پوست‌های تیپ یک، دو، سه، چهار و پنج، کارایی فوق‌العاده خوب و بی‌خطری داشته باشد.
یکی دیگر از برتری‌های این دستگاه این است که برای انواع پوست‌ها با هر رنگی، روشن تا تیره، سوختگی به‌جا نمی‌گذارد و بدون هیچ دردی، در کمترین زمان ممکن، موهای زائد را از بین می‌برد.
با این حال، این دستگاه به منظور استفاده برای پوست‌های روشن و متوسط طراحی شده است و هرچه مو تیره‌تر و ضخیم‌تر باشد، پرایم لیز کارایی بهتری از خود نشان می‌دهد. اما حتی افرادی که دارای پوست تیره هستند، یعنی کسانی که تا چند سال پیش نمی‌توانستند لیزر موهای زائد خود فکر کنند، با کمک دستگاه پرایم لیز به راحتی می‌توانند از شر موهای زائد خود خلاص شوند.
طراحی این دستگاه کمی متفاوت از سایر دستگاه‌های لیزر است. دستگاه پرایم لیز یا همان دایود از دایود‌ها یا نیمه‌رساناهایی تشکیل شده که درکنار یکدیگر باعث تولید نور لیزر می‌شوند و نوری که تولید می‌شود با طول موج 800 تا 810، به عمیق‌ترین سطوح نفوذ می‌کند و بیشترین جذب ملانین را نیز دارد. این را بدانید که هرچه طول موج لیزر بیشتر باشد، میزان نفوذ آن به عمق پوست بیشتر است و درمان نیز، ایمن‌تر صورت می‌گیرد. بزرگی اسپات این دستگاه نیز 9 میلی‌متر و فلوئنس آن 10 تا 40 است.
طول موج این دستگاه طوری طراحی شده که مناسب افراد آسیایی باشد؛ افرادی که دارای رنگ پوست متوسط هستند و پوست‌های تیره‌تری نسبت به اروپایی‌ها دارند. سیستم کولینگ یا خنک‌کننده این دستگاه نیز می‌تواند مانع از آسیب‌دیدگی و سوختگی پوست بدن شود. هرچه پوست شما خنک‌تر باشد، نور لیزر بیشتر در آن نفوذ می‌کند.
طبق آزمایش‌هایی که صورت گرفته، پس از چهار جلسه درمانی، دستگاه پرایم لیز یا همان لیزر دایود توانست برای مدت یک سال، تا 90 درصد رشد موها را کاهش دهد.
با دستگاه پرایم لیز می‌توان موهای زیر بغل، موهای کمر، موهای سینه، موهای پاها، موهای بیکینی (چه در مردان و چه در زنان)، موهای بالای لب و موهای چانه را از بین برد. در این دستگاه به خاطر اینکه دسته لیزر روی ناحیه تحت درمان قرار می‌گیرد، ممکن است ناراحتی و درد بسیار کمی احساس شود، اما این درد آنقدر نیست که نیاز به استفاده از بی‌حسی موضعی باشد. با استفاده از دستگاه دایود می توان در عرض 5 تا 6 جلسه، به طور دائم موهای زائد را از بین برد.
کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، با در اختیار داشتن بهترین و جدید‌ترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد، و با کمک متخصصان و پزشکان این امکان را برای شما فراهم کرده تا با کمترین هزینه، در مدت‌زمانی کوتاه، بیشترین نتیجه را برای زیبایی و جوانی و شادابی پوست بدنتان کسب کنید. برای گرفتن مشاوره و صحبت با کارشناسان ما می‌توانید با ما تماس بگیرید. ما در کلینیک اکسیر جوانی معتقدیم که زیبایی حق طبیعی هر انسانی است. ما این حق را برای شما به رسمیت می‌شناسیم. با ما زیبایی و جوانی را تجربه کنید.

لیزر پرایم، دستگاه لیزر پرایم، عملکرد دستگاه لیزر پرایم، مزایای لیزر پرایم

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !