پرش لینک ها

مونالیزا تاچ

مونالیزا تاچ


تاریخ:
ژوئن 8, 2020

دستگاه مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ
دستگاه لیزر مونالیزا تاچ، یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین دستگاه‌ها در فیلد زنان به شمار می‌آید که کارایی‌های فوق‌العاده‌ای دارد.
مونالیزا تاچ که به عنوان لیزر واژن هم شناخته می‌شود، امروزه به یکی از پرکاربردترین دستگاه‌ها در کلینیک‌های زیبایی جهان و جراحان زیبایی حوزه زنان بدل شده است. از این دستگاه ایتالیایی که موفق به دریافت تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا و گواهی CE اروپا شده، خصوصا در روشن‌سازی واژن، لابیاپلاستی یا همان عمل زیبایی واژن و تنگ کردن واژن، و درمان مشکلات یائسگی استفاده می‌شود. این دستگاه توانسته جای خود را در میان همه رقبای پیشین و نه خیلی پرطرفدار قدیمی باز کند. بدون شک این دستگاه لیزر یکی از بزرگترین دستاوردهای پزشکی در حوزه زنان است و مشکلاتی را درمان می‌کند که پیشتر با داروها و قرص‌ها و عمل‌های جراحی درمان می‌شد.
کاربردهای لیزر مونالیزا تاچ
دستگاه مونالیزا تاچ، کاربردهای فراوانی در حوزه زنان و زیبایی اندام آنها دارد. کاربردهای این دستگاه به دو بخش درمانی و زیبایی تقسیم می‌شود. کاربردهای درمانی این دستگاه عبارت است از: درمان مشکل بی‌اختیاری ادراری، درمان افتادگی رحم، درمان عفونت‌های قارچی واژن و مثانه، درمان دردهای واژن حین رابطه جنسی، درمان خروج هوا از واژن، درمان شلی واژن در اثر زایمان طبیعی، درمان اتروفی واژن، درمان نشانه های یائسگی، درمان زگیل تناسلی و بهبود بافت CIN، دهانه رحم درمان خشکی واژن.
کاربردهای زیبایی دستگاه مونالیزا تاچ نیز عبارت است از: روشن سازی و تنگ کردن واژن، جوانسازی داخل و خارج ناحیه تناسلی
عمل زیبایی واژن و لابیاپلاستی و کوچک کردن لبه‌های داخلی، افزایش سفتی و قوام بافت واژن، افزایش حالت ارتجاعی واژن، رفع ترک‌های بعد از زایمان، بهبود جای زخم سزارین، از بین بردن جای بخیه بعد از زایمان و مواردی از این دست.
مزایای استفاده از دستگاه مونالیزا تاچ
همانطور که در بالا گفته شد، دستگاه مونالیزا تاچ، دستگاهی بی‌رقیب است. مزایای استفاده از این دستگاه آنقدر زیاد است که در حال حاضر هیچ دستگاهی نمی‌تواند با آن رقابت کند. اگر بخواهیم به برخی از مزایا و فواید و برتری‌های این دستگاه نسبت به سایر دستگاه‌ها اشاره کنیم، باید بگوییم استفاده از این دستگاه نسبت به سایر درمان‌های مشابه، بسیار ایمن است و از آنجایی که در هنگام استفاده از این دستگاه، فرد دردی احساس نمی‌کند، نیازی به استفاده از پماد بی‌حسی یا داروی بیهوشی نیست. دستگاه مونالیزا تاچ به خاطر تکنولوژی بسیار جدید خود هیچ‌گونه دردی را برای فرد به دنبال ندارد و اکثر کسانی که از این دستگاه استفاده کرده‌اند، از نتایج آن کاملا راضی بوده و هستند. به همین دلیل تعداد طرفداران استفاده از این دستگاه هر روز بیشتر می‌شود.
تاکنون عوارض جانبی برای این دستگاه شمرده نشده است. از سوی دیگر، نتایجی که می‌توان با این دستگاه گرفت، بسیار زودتر از سایر درمان‌های پیشین است. با مونالیزا تاچ می‌توان بسیاری از مشکلات جنسی را برطرف کرد و روابط زناشویی بهتری را تجربه کرد. هزینه استفاده از این دستگاه نیز نسبت به عمل‌های جراحی بسیار پایین‌تر است. همچنین این دستگاه می‌تواند pH واژن را تنظیم کند و در نتیجه عفونت‌های واژن را کاهش دهد. در نهایت، افراد پس از انجام لیزر با دستگاه مونالیزا تاچ، نیازی به استراحت ندارند و بلافاصله می توانند فعالیت‌های روزمره خود را از سر بگیرند.
در مورد تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر مونالیزا تاچ باید بگوییم که کار با این دستگاه مانند سایر دستگاه‌ها بستگی به مورد درمانی و شرایط جسمانی فرد دارد. گاهی درمان می‌تواند تنها یک جلسه باشد و گاهی بیشتر. به عنوان مثال برای عمل لابیاپلاستی، تنها یک جلسه لیزر نیاز است؛ اما سفید کردن واژن می‌تواند بین سه تا پنج جلسه زمان ببرد.
با این حال می‌توانید برای پاسخ به سوالات بیشتر در مورد این دستگاه و کارایی آن، با کلینیک زیبایی و درمانی اکسیر جوانی تماس بگیرید تا مشاوران ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.
کلینیک اکسیر جوانی با داشتن جدیدترین و مدرن‌ترین دستگاه‌ها، از جمله دستگاه لیزر مونالیزا تاچ، و همچنین با همکاری بهترنی جراحان و متخصصان زیبایی بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. ما معتقدیم که زیبایی حق طبیعی هر انسانی است که باید از این حق بهره‌مند شود. با اکسیر جوانی، زیبایی و جوانی خود را بار دیگر تجربه کنید.

دستگاه مونالیزاتاش، دستگاه مونالیزاتاش چیست، لیزر مونالیزاتاش، مرکز لیزر مونالیزه تاش در مشهد، بهترین مرکز لیزر مونالیزه تاش در مشهد

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !