پرش لینک ها

خدمات پوست

خدمات پوست


تاریخ:
می 16, 2020

خدمات پوست

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش‌های نوینی برای زیباسازی و جوان‌سازی پوست و از بین بردن مشکلات پوستی پا به عرصه وجود گذاشته است. دیگر زمان استفاده از روش‌های قدیمی یا کنار آمدن با مشکلات پوستی و چین‌وچروک‌ها به پایان رسیده است.
در کلینیک اکسیر جوانی، از روش‌های متفاوت و به‌روزی استفاده می‌شود. از جمله روش مزوتراپی، سابسیژن، کربوکسی تراپی، تزریق چربی و میکرونیدلینگ.
در روش مزوتراپی که به منظور جوان‌سازی پوست صورت می‌گیرد، مواد مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز به وسیله سوزن‌های خیلی ریز به پوست تزریق می‌شود و به این ترتیب، پوست شما با طراوت و جوان می‌شود. از این روش می‌توانید برای مشکلاتی از قبیل لکه‌های پوستی، مشکلات رنگدانه‌ای، بهبود چین و چروک های پوست، سفت شدن پوست، و از بین بردن ترک‌های زایمان استفاده کنید.
روش سابسیژن نیز روشی سرپایی برای درمان اسکارهای آتروفیک (فرورفته) مثل جای جوش، جای بخیه و آبله مرغان و مواردی از این دست است.
روش کربوکسی‌تراپی روش بسیار جالبی است. در این روش، شما بدن را فریب می‌دهید تا مواد مغذی به یک ناحیه را بیشتر کنید. در این روش، به مناطقی از پوست، گاز دی‌اکسید کربن تزریق می‌شود و با افزایش دی‌اکسیدکربن، غلظت اکسیژن در آن منطقه کم می‌شود. بدن، احساس خطر می‌کند و جریان خون را به آن منطقه زیاد می‌کند. با افزایش جریان خون، اکسیژن و مواد مغذی و ویتامین‌های بیشتری به آن منطقه می‌رسد.
روش دیگری که می‌توان برای جوانسازی پوست از آن استفاده کرد، تزریق چربی است. در این روش با استفاده از چربی‌های بدن خودتان، برای جوانسازی نقاط دیگری از بدن استفاده می‌شود. از این روش برای رفع چروکیدگی‌های صورت، پر کردن نواحی خالی بدن، از بین بردن جای چروک و زخم، افزایش حجم سینه و باسن، پر کردن گونه‌ها، افزایش حجم لب‌ها و مواردی از این دست استفاده می‌شود.
روش میکرونیدلینگ نیز یکی از جدیدترین شیوه‌های درمانی برای از بین بردن عارضه‌های پوستی است. از میکرونیدلینگ برای تحریک و افزایش کلاژن‌سازی در پوست استفاده می‌شود.
به این ترتیب، با وجود کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، هیچ توجیهی برای زیباتر نشدن پوست شما باقی نمی‌ماند. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره‌های متخصصان استفاده کنید.

خدمات پوست، کلینیک تخصصی زیبایی پوست، مرکز زیبایی پوست در مشهد، بهترین مرکز زیبایی پوست در مشهد، بهترین کلینیک زیبایی پوست در مشهد

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

ماسک صورت | ساخت بهترین ماسک های طبیعی

یکی از روش های متداول برای شاداب و جوان نگاه داشتن پوست، استفاده از ماسک صورت است. در این مطلب قصد داریم به انواع ماسک صورت و تهیه آن ها در منزل برای افراد بپردازیم. برای آن که بتوانید به بهترین وجه از پوست خود مراقبت کنید لازم است ابتدا نوع آن را تشخیص دهید. […]

چگونه پوست درخشانی داشته باشیم؟

آنقدرها هم که فکر می‌کنید، سخت نیست بسیاری از ما، بدون توجه به رفتارهای اشتباه و عادت‌ها نامناسب، به رفتارهای روزمره‌مان ادامه می‌دهیم. هر روز و هر روز همان اشتباهات را تکرار می‌کنیم و زمانی که به مشکلی برمی‌خوریم، تازه به فکر راه حلی می‌افتیم. این اتفاق در همه ارکان زندگی ما می‌افتد و صرفا […]

لیزر پوست

با پیشرفت تکنولوژی در جهان و خصوصا ایران، و از سوی دیگر، تمایل مردم برای زیباتر کردن خود، افراد زیادی روزانه هزینه‌های زیادی را صرف جوان‌سازی پوست و زیبایی خود می‌کنند. جراحی‌ها و عمل‌های زیبایی در دنیا تنوع بسیار زیادی دارد. از بوتاکس و کشیدن گونه و کشیدن پوست گرفته، تا تزریق ژل و از […]

15 روش حرفه‌ای برای زیبایی پوست

اگر از پوست صورتتان راضی نیستید، به خاطر اینکه آکنه و جوش دارد، شفاف نیست یا هر دلیل دیگری، نگران نباشید و وحشت‌زده نشوید. این اتفاق ممکن است برای هرکسی بیافتد. ممکن است به خاطر این باشد که میکاپ خود را از صورتتان پاک نکردید یا ممکن است یک واکنش آلرژیک دارید، یا بالش خوابتان […]