پرش لینک ها

جراحی پلک

جراحی پلک


تاریخ:
می 16, 2020

جراحی پلک

اگر پوست شما به واسطه افزایش سن، مصرف سیگار، الکل یا به هر دلیل دیگری، چین و چروک افتاده، باید بدانید که همه این چین و چروک‌های اطراف چشم، افتادگی پلک‌های بالا و پف کردن پلک‌های پایین، موجب می‌شود که سن شما بالاتر از آن چیزی که هست، دیده شود.
جراحی پلک یا بلفاروپلاستی یکی از راه‌های رفع افتادگی پلک و از بین بردن افتادگی و پوست اضافه پلک پایین و چین و چروک‌های زیر چشم است. البته باید توجه داشته باشید که جراحی پلک باعث از بین رفتن سیاهی دور چشم، یا چین‌و چروک‌های بیرونی چشم، یا سایر چین و چروک‌های صورت نمی‌شود.
در حالت کلی، جراحی پلک بالا و پلک پایین کاملا متفاوت از هم است. در جراحی پلک بالایی، پوست اضافه و کیسه‌های چربی و پف کردگی‌ها از بین می‌رود و افتادگی پلک نیز تصحیح می‌شود. در جراحی پلک پایین نیز پف‌های زیر پلک اصلاح می‌شود و پوست اضافی برداشته می‌شود و به این صورت، این پف‌ها از بین می‌رود.
افرادی که دارای حداقل سن 35 سال هستند، می‌توانند این عمل جراحی را انجام دهند. البته افراد جوانی که دارای افتادگی پلک هستند نیز می‌توانند گزینه مناسبی برای عمل بلفاروپلاستی باشند.
با این حال باید پیش از جراحی پلک، در صورت داشتن هرگونه بیماری یا مصرف هرگونه قرص، پزشک خود را در جریان قرار دهید. ممکن است بعد از جراحی پلک عوارضی همچون کبودی و ورم پلک، حساسیت به نور و تاری دید را تجربه کنید. اثر جراحی پلک بالا می‌تواند دست‌کم 5 تا 7 سال باقی بماند. اثر جراحی پلک پایین نیز معمولا تا آخر عمر باقی می‌ماند. برای اطلاعات بیشتر، در بخش مقالات، موضوعات مرتبط با جراحی پلک را مطالعه کنید.
کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین روش‌ها، جراحی زیبایی پلک را انجام می‌دهد. می‌توانید از طریق شماره‌های تماس ذکر شده در سایت،. با ما تماس بگیرید و با مشورت با پزشکان و جراحان، بهترین گزینه را برای زیبایی خود انتخاب کنید. با اکسیر جوانی، زیباترین روزهای زندگی خود را آغاز کنید.

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

پروتز لب

در این مطلب سعی کردیم تا هر آنچه را که برای پروتز لب نیاز است بدانید برایتان به صورت مختصر و مفید ارائه دهیم. سلیقه‌ها به همراه مُد تغییر می‌کند و در هر زمانی خود را به نوعی نشان می‌دهد. حالا به جایی رسیده که بسیاری از چیزهایی که تا پیش از این زیبا به […]

روشهای تزریق بوتاکس پیشانی چیست و چگونه عمل می کند؟

بوتاکس پیشانی چیست؟ Clostridium Botulinum نوعی باکتری به شکل میله است که به راحتی در خاک یافت می شود. هفت نوع باکتری کلستریدیوم بوتولینوم وجود دارد که با نامگذاری نوع از A تا G تفکیک می شوند. انواع سمی Clostridium Botulinum A ، B ، E و F باعث ایجاد بیماری در انسان می شود، […]

هر آنچه درباره بوتاکس ، سم بوتولینوم باید بدانید

تزریق بوتاکس ، سم بوتولینوم برای درمان چین و چروک صورت، رایج ترین روش آرایشی در دنیا است، از سوی دیگر این روش در عمل یکی از رایج ترین روش های ورود پزشکانی است که به دنبال فعالیت در زمینه زیبایی هستند. درمان بوتاکس خطوط اخم و پاهای کلاغ، و خطوط افقی پیشانی، علاوه بر […]

بوتاکس ابرو چیست؟

لیفت بوتاکس ابرو نوعی روش است که خطوط اخم را بین ابروها درمان می کند. علاوه بر این، با تزریق بوتاکس آرایشی (سم بوتولینوم نوع A)، ابروها بالا می رود. این تزریق ها با شل کردن عضلات زیرین با صاف کردن پوست شما در قسمت بیرونی و شل شدن عضلات بین ابروها عمل می کنند. […]