پرش لینک ها

بوتاکس

بوتاکس


تاریخ:
می 16, 2020

بوتاکس

تزریق بوتاکس، رایج‌ترین روش آرایشی به‌منظور از بین بردن چین‌وچروک صورت است. بوتاکس صورت، بوتاکس ابرو و بوتاکس پیشانی انواع مختلف بوتاکس برای حذف چین‌وچروک‌هاست که همگی در کلینیک اکسیر جوانی توسط متخصصین و پزشکان باتجربه انجام می‌شود و مراجعین می‌توانند پس از انجام مشاوره با پزشک با اطمینان فرایند بوتاکس خود را آغاز کنند.
با تزریق بوتاکس، عضله‌هایی که مسئول حرکت اجزای صورت و در نتیجه، ایجاد چین و چروک هستند، برای مدتی به اصطلاح «فلج» می‌شوند. به‌طور معمول، مغز پیام‌های الکتریکی را به عضلات می‌فرستد تا بتوانند منقبض شوند و حرکت کنند. این پیام‌های الکتریکی توسط ماده‌ای به نام استیل کولین به عضله منتقل می‌شود. بوتاکس انتشار استیل کولین را مسدود می‌کند و درنتیجه، عضله پیام انقباضی را دریافت نمی‌کند و به این ترتیب، عضله‌هایی که بوتاکس در آن نواحی تزریق شده، حالت انقباض و انبساط خود را از دست می‌دهند و فلج می‌شوند. حدود دو هفته طول می‌کشد تا بوتاکس اثر خود ار به صورت کامل نشان بدهد. پس از این مدت، حدود 3 تا 4 ماه یا کمی بیشتر، بسته به جنس مواد و نوع تزریق، اثر آن ماندگار خواهد بود.
تاکنون عوارض خاصی برای بوتاکس شناخته نشده است. گرچه عوارض نادر و خفیفی ممکن است وجود داشته باشد. عوارضی محدود مانند کبودی اطراف محل تزریق، سردرد یا التهاب و تورم محل تزریق برای چند روز. البته همه اینها خودبه‌خود برطرف خواهد شد.
بوتاکس صورت برای صاف کردن خطوط اخم میان ابروها، خطوط پیشانی، خطوط پای کلاغ ، خطوط ماریونت در گوشه‌های دهان و خطوط سیگاری در اطراف لب‌ها استفاده می‌شود.
بوتاکس ابرو هم برای بالا کشیدن ابروها و بازتر دیده شدن چشم‌ها کاربرد دارد. در بوتاکس ابرو، تعادلی میان ماهیچه‌های پیشانی که ابروها را بالا می‌برند و ماهیچه‌های چشم که نقاط ابرو را پایین می‌کشند، تعادل ایجاد می‌کند.
افراد 18 تا 65 ساله می‌توانند بوتاکس صورت انجام دهند. البته برخی از افراد به دلیل داشتن شرایط جسمانی خاص یا بیماری‌های خاص، نمی‌توانند از بوتاکس استفاده کنند. بنابراین بهتر است در صورت داشتن هرگونه بیماری، یا مصرف هرگونه دارو، پزشک خود را در جریان این موضوع قرار دهید.
برای اطلاعات بیشتر، در بخش مقالات، موضوعات مرتبط با بوتاکس را مطالعه کنید.

بوتاکس، بوتاکس صورت، بوتاکس ابرو، بهترین مرکز بوتاکس در مشهد، هزینه بوتاکس در مشهد، کلینیک بوتاکس در مشهد

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

پروتز لب

در این مطلب سعی کردیم تا هر آنچه را که برای پروتز لب نیاز است بدانید برایتان به صورت مختصر و مفید ارائه دهیم. سلیقه‌ها به همراه مُد تغییر می‌کند و در هر زمانی خود را به نوعی نشان می‌دهد. حالا به جایی رسیده که بسیاری از چیزهایی که تا پیش از این زیبا به […]

روشهای تزریق بوتاکس پیشانی چیست و چگونه عمل می کند؟

بوتاکس پیشانی چیست؟ Clostridium Botulinum نوعی باکتری به شکل میله است که به راحتی در خاک یافت می شود. هفت نوع باکتری کلستریدیوم بوتولینوم وجود دارد که با نامگذاری نوع از A تا G تفکیک می شوند. انواع سمی Clostridium Botulinum A ، B ، E و F باعث ایجاد بیماری در انسان می شود، […]

هر آنچه درباره بوتاکس ، سم بوتولینوم باید بدانید

تزریق بوتاکس ، سم بوتولینوم برای درمان چین و چروک صورت، رایج ترین روش آرایشی در دنیا است، از سوی دیگر این روش در عمل یکی از رایج ترین روش های ورود پزشکانی است که به دنبال فعالیت در زمینه زیبایی هستند. درمان بوتاکس خطوط اخم و پاهای کلاغ، و خطوط افقی پیشانی، علاوه بر […]

بوتاکس ابرو چیست؟

لیفت بوتاکس ابرو نوعی روش است که خطوط اخم را بین ابروها درمان می کند. علاوه بر این، با تزریق بوتاکس آرایشی (سم بوتولینوم نوع A)، ابروها بالا می رود. این تزریق ها با شل کردن عضلات زیرین با صاف کردن پوست شما در قسمت بیرونی و شل شدن عضلات بین ابروها عمل می کنند. […]