پرش لینک ها

الیت پلاس

الیت پلاس


تاریخ:
ژوئن 8, 2020

دستگاه لیزر الیت پلاس

امروزه مهم‌ترین دغدغه افرادی که از دستگاه‌های لیزر برای رفع موهای زائد بدن استفاده می‌کنند، این است که تا چه اندازه این دستگاه می‌تواند کارآمد باشد و تا چه اندازه کار با این دستگاه برای مشتری، کم‌درد و بی‌خطر است. دستگاه الیت پلاس یکی از دستگاه‌های جدید ساخت شرکت سایناشور آمریکا است. این دستگاه منحصربفرد، به منظور رفع موهای زائد بدن در تایپ‌های پوستی 1 تا 6 طراحی شده است. سرعت بالای این دستگاه، آن را به یکی از لیزرهای فوق‌العاده برای از بین بردن موهای زائد بدن و همچنین کم‌رنگ کردن و از بین بردن سیاهرگ‌هایی که در صورت و پاها در سطح پوست نمایان می‌شود، تبدیل کرده است.

در این دستگاه از دو نوع لیزر به نام اِن.دی.یَگ و الکساندرایت استفاده شده است. با وجود این لیزرها، افرادی که پوست خود را برنزه کرد‌اند نیز می‌توانند به راحتی برای رفع موهای زائد بدن از این دستگاه استفاده کنند. همانطور که می‌دانید نحوه عملکرد دستگاه الیت پلاس به این شکل است که لیزر از طریق رنگ‌دانه‌های موجود در مو یا همان ملانین، به سمت ریشه مو هدایت می‌شود و انرژی گرمایی زیادی را به فولیکول‌ها منتقل می‌کند. با وجود گرمای رسیده به فولیکول‌ها، اتصال آنها با رگ‌های خونی که غذا و اکسیژن را به سلول‌های مو می‌رسانند، قطع می‌شود. بنابراین دیگر بستری برای رشد فولیکول مو وجود ندارد. به این ترتیب، موهایی که لیزر به آنها تابیده، از بین خواهند رفت.

کاربرد لیزر الیت پلاس

از این دستگاه به چند منظور استفاده می‌شود؛ یکی از بین بردن موهای زائد بدن است. افرادی که از تراشیدن و شیو کردن مداوم صورت، کمر، زیر بغل، قفسه سینهو شکم و منطقه بیکینی خسته شده‌اند، به راحتی می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

کارکرد الیت پلاس تنها به از بین بردن موهای زائد محدود نمی‌شود. کاربرد دیگر این دستگاه، در از بین بردن ضایعات رنگی پوست است.

در حقیقت می‌توان گفت که این دستگاه دارای سریع‌ترین و قوی‌ترین اشعه الکساندرایت برای رفع ضایعات رنگی پوست است. ضایعات پوستی شامل تغییر رنگ در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب و قرمز شدن صورت، کک و مک و لکه‌هایی که در اثر کهولت سن روی پوست ظاهر می‌شود، ضایعات عروقی ظاهر شده در سطح پوست و خال‌‌هایی می‌شود که در قسمت‌های مختلف بدن وجود دارد.

سومین کارکرد دستگاه لیزر الیت پلاس در از بین بردن سیاهرگ‌های سطح پوست است.

این دستگاه می‌تواند با کمک اشعه 1064 نانومتری، سیاهرگ‌هایی که در صورت و پاها در سطح پوست نمایان می‌شود را از بین ببرد یا دست‌کم کمرنگ کند.

همچنین از این دستگاه برای جوان‌سازی پوست و رفع چین‌وچروک‌های سطح پوست نیز استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الیت پلاس

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این دستگاه، سرعت بالای آن است. همانطور که گفته شد، این دستگاه یکی از سریع‌ترین دستگاه‌ها جهت از بین بردن موهای زائد بدن است. از سوی دیگر، سیستم خنک کننده دستگاه لیزر الیت پلاس بسیار قدرتمند است و همین موضوع باعث برتری آن نسبت به بسیاری از دستگاه‌های مشابه در بازار شده است. سیستم خنک‌کننده قدرتمند این دستگاه محصول کشور آلمان است و می‌تواند تا جریان هوایی با سرمای منفی سی درجه سانتی‌گراد تولید کند. این سرما مانع از سوختگی پوست می‌وشد و درد لیزر را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

اگر شما هم به دنبال زیباسازی و جوانسازی پوست خود و رفع چین‌وچروک‌ها و از بین بردن جای زخم‌های آکنه و از بین بردن موهای زائد بدن خود هستید، به شما دستگاه الیت پلاس را پیشنهاد می‌کنیم.

کلینیک اکسیر جوانی با داشتن جدیدترین و به‌روزترین دستگاه‌ها در کنار بهترین و باتجربه‌ترین متخصصان، زیبایی پوست شما را تضمین می‌کند. ما معتقدیم که زیبایی حق طبیعی هر انسانی است که باید آن را کسب کند. ما این حق را برای شما به رسمیت می‌شناسیم و همه تلاش خود را برای راضی نگه‌داشتن مشتریان خود انجام می‌دهیم.

لیزر الیت پلاس، دستگاه لیزر الیت پلاس، عملکرد لیزر الیت پلاس، دستگاه لیزر الیت پلاس

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود ، میتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید !