loading

درباره ما

[ld_fancy_heading tag=”h2″ ca_init_scale_x=”1″ ca_init_scale_y=”1″ ca_init_scale_z=”1″ ca_init_opacity=”1″ ca_an_scale_x=”1″ ca_an_scale_y=”1″ ca_an_scale_z=”1″ ca_an_opacity=”1″ use_custom_fonts_title=”true” enable_split=”true” use_mask=”true” color=”rgb(0, 0, 0)” fs=”36px” lh=”1.222em” ca_init_translate_y=”0″]این روزها زیبایی دیگر نه یک انتخاب، که یک اجبار است؛ یک اجبار شیرین و دلچسب[/ld_fancy_heading][ld_spacer]

اجباری که شما انتخاب می‌کنید تا بهتر شوید، تا بهترین باشید و بهترین بمانید. انسان در طول تاریخ، از ابتدای تاریخ تا امروز، به دنبال زیبایی بوده است. در دنیای مدرن، این موضوع تا حدی شناخته‌شده و پذیرفته‌شده است که به راحتی می‌توان دید که سهم محصولات آرایشی و بهداشتی، جزء سودآورترین صنایع و جراحی‌های زیبایی، جزء سودآورترین مشاغل است.
دنیای امروز، دنیای اعتماد به‌نفس است. شما نمی‌توانید در جامعه امروز بدون داشتن اعتماد به‌نفس، تحصیلاتتان را ادامه دهید، کار خوبی پیدا کنید، در کارتان رشد کنید، و به طور کلی رشد کنید. بدون اعتماد به‌نفس، هیچ اتفاق خوبی برای شما رقم نخواهد خورد. بزرگ‌ترین بخش اعتماد به‌نفس هم، زیبایی است. مادامی که شما از ظاهر خود راضی نباشید، احساس اعتماد به‌نفس نخواهید داشت. سطح توقعات شما از زندگی، از کار و از درآمد، پایین می‌آید و هرگونه موفقیت کوچکی را، بسیار بزرگ می‌بینید و به کمترین‌ها قانع می‌شوید. قطعا شما هم افراد زیادی را در زندگی‌تان دیده‌اید که به خاطر زیبایی‌شان، و داشتن اعتماد به‌نفس در زندگی، در کار و در کسب درآمد رشد کرده‌اند.
از طرف دیگر، حتما افرادی را هم دیده‌اید که به خاطر داشتن مشکلی در چهره، در اجزای صورت یا بدن، اعتماد به‌نفس خود را از دست داده‌اند و از ظاهر شدن در جمع، خجالت می‌کشند و به همین دلیل، موقعیت‌های شغلی، کاری و حتی موارد ازدواج را از دست داده‌اند. متاسفانه یا خوشبختانه، اعتماد به‌نفس، عامل تعیین‌کننده بسیاری از موفقیت‌ها و شکست‌هاست. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به خاطر مشکلات ظاهری، موفقیت‌های زیادی را در زندگی از دست داده‌اید، اگر از ظاهر خود خجالت می‌کشید، باید بدانید که می‌توان این موضوع را در جایی متوقف کرد. نباید این راه را ادامه داد.
شما هم می‌توانید مانند سایر انسان‌های موفق باشید؛ انسان‌های موفقی که به خاطر داشتن احساس عزت نفس، همیشه انتخاب‌های درستی داشته‌اند و به همین دلیل، انسان‌های موفقی هستند.
نارضایتی از چهره و اندام، این اعتماد به‌نفس و عزت نفس را از شما خواهد گرفت. به راحتی می‌توان این نارضایتی را از زندگی شما حذف کرد. باید بدانید که شما انسان زیبا و منحصربه‌فردی هستید که به خاطر وجود یک مشکل یا ایرادی در چهره یا اندام‌هایتان، از خودتان راضی نیستید. کاری که ما در کلینیک اکسیر جوانی انجام می‌دهیم، این است که مشکلات و ایرادهای جسمی شما را برطرف می‌کنیم تا فقط زیبایی‌های شما دیده شوند و زیبایی‌های شما را تقویت می‌کنیم، تا بهتر دیده شوند. با این روش، عامل نارضایتی شما از خودتان از بین خواهد رفت و شما، به سرعت و در مدت زمانی اندک، اعتماد به‌نفس خود را به دست خواهید آورد.
کلینیک زیبایی اکسیر جوانی در مشهد افتتاح شد تا جوانی به شما بازگردد. ما در کلینیک زیبایی اکسیر جوانی، با استفاده از بهترین پزشکان، جراحان و متخصصان، با استفاده از به‌روزترین متُدهای جراحی، اعتماد به‌نفس را به شما بازمی‌گردانیم. ما معتقدیم که «جوانی» زودگذر نیست. جوانی را با اکسیر جوانی تجربه و با این تجربه زندگی کنید.

[ld_icon_box i_type=”linea” heading_size=”sm” i_size=”xl” i_icon_linea=”icon-basic_headset” title=”پشتیبانی خدمات” i_color=”rgb(0, 0, 0)” i_color2=”rgba(0, 0, 0, 0.5)” icon_mb=”15″]

همه عمل‌های جراحی صورت گرفته و خدمات زیبایی ارائه شده به افراد، دارای پشتیبانی‌هایی از سوی کلینیک است. بسته به نوع عمل یا خدمات زیبایی ارائه شده، این پشتیبانی‌ها تا لحظه مداوا ادامه خواهد داشت.

[/ld_icon_box]

[ld_icon_box i_type=”linea” heading_size=”sm” i_size=”xl” i_icon_linea=”icon-ecommerce_bag_plus” title=”ارائه خدمات” i_color=”rgb(0, 0, 0)” i_color2=”rgba(0, 0, 0, 0.5)” icon_mb=”15″ css=”.vc_custom_1591420806026{padding-right: 5% !important;padding-left: 5% !important;}”]

پس از گرفتن نوبت ویزیت، شما در کلینیک حاضر می‌شوید تا پزشکان و متخصصان به صورت حضوری شما را ویزیت کنند و در نهایت با شرح همه شرایط و به درخواست خودتان، عمل زیبایی روی شما صورت می‌گیرد.

[/ld_icon_box]

[ld_icon_box i_type=”linea” heading_size=”sm” i_size=”xl” i_icon_linea=”icon-basic_alarm” title=”نوبت دهی” i_color=”rgb(0, 0, 0)” i_color2=”rgba(0, 0, 0, 0.49)” icon_mb=”15″]

پس از مشاوره با متخصصان، اگر شما به عمل جراحی یا هرگونه عمل زیبایی– از جراحی گرفته تا بوتاکس- نیاز داشته باشید و همچنین کاندیدای مناسبی برای این کار باشید، نوبت ویزیت به شما داده می‌شود.

[/ld_icon_box]

[ld_icon_box i_type=”linea” heading_size=”sm” i_size=”xl” i_icon_linea=”icon-et-chat” title=”مشاوره رایگان” i_color=”rgb(0, 0, 0)” i_color2=”rgba(0, 0, 0, 0.5)” icon_mb=”15″]

می‌توانید با حضور در کلینیک اکسیر جوانی یا حتی از طریق تماس تلفنی، از مشاوران و متخصصان این مجموعه، مشاوره رایگان دریافت کنید. پیش از انجام هرگونه اقدامی، بهتر است اطلاعات لازم را کسب کنید.

[/ld_icon_box]

Youtubeاینستاگرام