کاشت ابرو و روش های انجام آن

در کاشت ابرو فولیکول های مو از ناحیه پشت سر برداشت و برای ایجاد ابروهای ضخیم و متقارن در محل عبور ها کاشته میشوند.

کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو به دو روش اصلی انجام می شود:

FUE و FUT

در کلینیک اکسیر جوانی کاشت مو به روش FUE انجام می شود، برای اطلاعات بیشتر در مورد این روش می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

از مزیت های روش FUE میتوان به موارد زیر نام برد:


  • توانبخشی سریع – توانبخشی اولیه 8 تا 10 روز طول می کشد.
  • نتیجه دهی بالا – 92 تا 98٪ فولیکول ها ریشه می گیرند.
  • امکان ایجاد تراکم بالا
  • امکان انجام کاشت با رعایت اصول زیبایی شناسی – جراح موها را با زاویه طبیعی کاشت می کند و جهت کلی رشد مو را رعایت می کند.
  • موهای کاشته شده مادام العمر باقی می مانند.
  • در ناحیه بانک مو اثری باقی نمی گذارد.
در کاشت ابرو موها از کجا برداشته می شوند؟

بسیاری از افراد علاقه مند هستند بدانند که موهای کاشت ابرو از کجا می آیند. در 95 درصد موارد از قسمت اکسیپیتال (پشت سر) به عنوان ناحیه اهداکننده استفاده می شود. در اینجا موهایی رشد می کنند که در برابر ریزش مقاوم هستند و به خوبی ریشه می دهند. علاوه بر این، موهای پشت سر از نظر ظاهر و ساختار تا حد امکان شبیه به ابروها هستند. تنها 2 نوار کوچک به عرض بیش از 1 سانتی متر در پشت سر تراشیده می شود، یعنی موها در امتداد تمام پشت سر تراشیده نمی شوند، بنابراین نوارها به راحتی زیر موهای بلندتر پنهان و ظاهر آن حفظ می شود.

مدل ابرو برای کاشت چگونه تعیین می شود؟

در طول جلسه مشاوره، یکی از متخصصان کاشت و مشاور با در نظر گرفتن خواسته های بیمار و ویژگی های صورت فردی وی، مدلی از فرم جدید ابرو را ایجاد می کند. در طول فرآیند، مدل های پیشنهاد شده بررسی می‌شوند و بیمار گزینه‌هایی را که دوست دارد انتخاب می‌کند. مدل انتخاب شده در حین پیوند استفاده می شود. شکل و فرم ابروها همیشه سلیقه اس و بستگی به ترجیحات خود شخص دارد و باید با ساختار صورت و نوع ظاهر به طور کلی هماهنگ باشد.

کاشت ابرو تا چه میزان نتیجه بخش است؟

اگر تمام توصیه های پزشکی رعایت شود، میزان نتیجه 92 الی 98 درصد است. نتیجه دائمی و پایدار است، زیرا پشت سر (ناحیه اهدا کننده) در برابر آلوپسی مقاوم می باشد. در جریان کاشت موها به طور منظم همراه با اکوسیستم فولیکول در ناحیه ابرو جایگذاری و پیوند داده می شوند، و پس از انجام کاشت در ناحیه دریافت کننده به رشد خود ادامه می دهند. موهای کاشت شده نمی ریزند مگر در جریان شیمی درمانی و یا بیماری های حاد غدد درون ریز که در آن خط مو آسیب می بیند. همیشه به یاد داشته باشید که عمل کاشت مو مانند هر عمل پیوند دیگری تا مدتی احتیاج به مراقبت و رسیدگی دارد.

لوگو کلینیک اکسیر جوانی

عکس های قبل و بعد

کاشت ابرو - اکسیر جوانی
کاشت ابرو - اکسیر جوانی
کاشت ابرو - اکسیر جوانی