loading

ویزرلیپو برای پیکرتراشی

vaserlipo

vaserlipo for body sculpting, body sliming


[ld_images_group_container parallax=”yes” enable_item_animation=”yes” pf_easing=”linear” pf_init_scale_x=”1″ pf_init_scale_y=”1″ pf_init_scale_z=”1″ pf_init_opacity=”1″ pf_an_scale_x=”1″ pf_an_scale_y=”1″ pf_an_scale_z=”1″ pf_an_opacity=”1″ scale_from_x=”1″ scale_from_y=”1″ scale_from_z=”1″ from_opacity=”1″ scale_to_x=”1″ scale_to_y=”1″ scale_to_z=”1″ to_opacity=”1″ pf_duration=”3″][ld_images_group_element img_size=”800*900″ enable_effects=”yes” parallax=”yes” enable_image_shadow=”yes” shadow_style=”1″ enable_roudness=”yes” image_roudness=”6″ enable_reveal=”yes” reveal_direction=”tb” scale_from_x=”1″ scale_from_y=”1″ scale_from_z=”1″ from_opacity=”1″ scale_to_x=”1″ scale_to_y=”1″ scale_to_z=”1″ to_opacity=”1″ image=”10769″ reveal_color=”rgb(70, 70, 70)”][/ld_images_group_element][/ld_images_group_container]
[ld_fancy_heading alignment=”text-center” color=”rgb(255, 255, 255)”]

ویزرلیپو: قدرتمندترین پیکرتراش آمریکائی برای اولین بار در ایران

[/ld_fancy_heading][ld_spacer]

[ld_fancy_heading tag=”p” use_custom_fonts_title=”true” color=”rgba(255, 255, 255, 0.8)” link=”|||” fs=”16px” lh=”1.25em” ls=”0.025em” margin=”bottom_large:16px” fw=”500″]کم عارضه ترین دستگاه لاغری در دنیا[/ld_fancy_heading][ld_fancy_heading tag=”p” use_custom_fonts_title=”true” color=”rgba(255, 255, 255, 0.8)” link=”|||” fs=”16px” lh=”1.25em” ls=”0.025em” margin=”bottom_large:16px” fw=”500″]ساخت کمپانی Solta Medical[/ld_fancy_heading]
[ld_fancy_heading tag=”p” use_custom_fonts_title=”true” color=”rgba(255, 255, 255, 0.8)” link=”|||” fs=”16px” lh=”1.25em” ls=”0.025em” margin=”bottom_large:16px” fw=”500″]با استفاده از امواج آلتراسوند[/ld_fancy_heading][ld_fancy_heading tag=”p” use_custom_fonts_title=”true” color=”rgba(255, 255, 255, 0.8)” link=”|||” fs=”16px” lh=”1.25em” ls=”0.025em” margin=”bottom_large:16px” fw=”500″]در مجهزترین درمانگاه تخصصی پوست و مو شزق کشور[/ld_fancy_heading]
[ld_spacer]

مقبولیت جهانی

ویزرلیپو با تائید توسط مراجع علمی آمریکا و با درج در کتاب های دانشگاهی جراحان پلاستیک به عنوان کم عارضه ترین دستگاه لاغری جهان سالهاست که در اروپا و امریکا استفاده می شود. قابل ذکر است که بسیاری از بازیگران و افراد مشهور دنیا، عمل جراحی لاغری خود را با این روش انجام داده اند.

[ld_spacer]

مکانیزم عمل ویزرلیپو

در مرحله اول ویزرلیپو محلول تامیسنت به بافت چربی تزریق می شود. این محلول ذاتا حاوی حباب های ریز هوا است که به علت سستی سلول های چربی، بین آنها راه پیدا می کنند. با تابش امواج ویزر با یک فرکانس خاص، این حبابها منبسط و منفجر می شوند. نیروهای میکروسکوپی حاصل از این انفجارها باعث جدا شدن سلول های چربی از پایه سلولی و حل شدن آنها در محلول تامیسنت می شوند. در مرحله نهایی با یک ساکشن ملایم این چربی ها خارج می گردند. ساکشن نهایی صرفا چربی های خرد شده توسط ویزر را تخلیه می کند. این عمل هیچ آسیبی به بافت اطراف عروق و اعصاب نمی رساند و باعث کبودی و خونریزی زیاد نمی شود.

  جراحی پلک

 

vaserlipo

علت عدم آسیب به اعصاب و رگ های خونی در ویزرلیپو

به این دلیل که حباب های هوا به راحتی بین سلول های چربی نفوذ می کنند اما قادر به نفوذ بین سلول های اعصاب و عروق خونی نیستند. بنابراین انفجار آنها نیز به این بافت ها آسیبی وارد نکرده و امواج ویزر تنها بافت چربی را خرد می کند. عدم آسیب به اعصاب و عروق کبودی، درد، خونریزی و عوارض کمتری را به همراه دارد. این عمل، در سطح پوست ناهمواری به وجود نمی آورد و به پیروزی زودرس پوست منتهی نمی شود.

مقایسه با سیستم های لاغری دیگر

در سیستم های لاغری نیرو محور مانند لیپوماتیک، لیپوست، پال و غیره از نیروی مکانیکی کانولا جهت خرد کردن بافت چربی استفاده می گردد. این سیستم ها  تمایزی بین سلول های چربی اعصاب، عروق و رگ های خونی قائل نمی شوند. آنچه که بر سر راه کانولا قرار بگیرد، در اثر لرزش کانولا خرد شده و همزمان به وسیله ساکشن تخلیه می گردد. این آسیب وارد شده به اعصاب و رگهای خونی باعث درد، خونریزی، کبودی های شدید و عوارض طولانی مدت برای بیمار می شوند. همچنین، به علت از بین رفتن رگهای خونی تغذیه کننده پوست با گذشت زمان در قسمت لاغر شده چروکیدگی، زبری و پیری زودرس مشاهده می شود که تفاوت واضحی با پوست بقیه قسمتهای بدن دارد. اما در ویزر لیپو به دلیل حذف عوامل آسیب زننده چنین عوارضی دیده نمی شوند.

vaser lipo operation

1. مدت زمان عمل ویزرلیپو چقدر است؟

بسته به چثه فرد بین 2 تا 4 ساعت برای عمل شکم و پهلو متغیر است.

  لیفت صورت با نخ

2. آیا به بیهوشی یا بی حسی احتیاج است؟

بسته به نظر جراح می توان از بی حسی یا بیهوشی استفاده کرد.

3. درد و خونریزی این عمل چگونه است؟

با توجه به تاثیر امواج ویزر تنها روی بافت چربی و نه اعصاب و عروق خونی، در مقایسه با روشهای دیگر درد، خونریزی و کبودی به کمترین مقدار می رسد.

4. دوران نقاهت پس از لیزرلیپو چگونه است؟

معمولا فرد پس از 4 تا 6 روز به زندگی عادی خود برمی گردد.

5. آیا افتادگی یا شلی پوست اتفاق می افتد؟

امواج ویزر 30 تا 40 درصد باعث لیفت پوست می شوند. در فاصله 1 تا 3 هفته ای پس از عمل پوست شروع به جمع شدن می کند.

6. آیا ایجاد خطوط عضله برای هر کسی امکان پذیر است؟

ویزر لیپو چربی را تا سطح زیر پوست تخلیه و خطوط عضله را مشخص می نماید. نمایان شدن عضلات بستگی به حجم و سفتی آنها دارد.

7. آیا امکان آمبولی وجود دارد؟

در این روش به علت عدم آسیب به عروق و از طرفی ریز شدن بسیار زیاد چربی احتمالی آمبولی نزدیک به صفر است.

Vaser liposuction by Solta Medical

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Youtubeاینستاگرام