پرش لینک ها

پیکرتراشی با ویزرلیپو

VASERliposuction

قدرتمندترین پیکرتراش آمریکائی برای اولین بار در ایران

کم عارضه ترین دستگاه لاغری در دنیا

ساخت کمپانی Solta Medical

با استفاده از امواج آلتراسوند

در مجهزترین درمانگاه تخصصی پوست و مو شزق کشور

مقبولیت جهانی:

سیستم ویزر لیپو با تائید توسط مراجع علمی آمریکا و با درج در کتاب های دانشگاهی جراحان پلاستیک به عنوان کم عارضه ترین دستگاه لاغری جهان سالهاست که در اروپا و امریکا استفاده می شود. قابل ذکر است که بسیاری از بازیگران و افراد مشهور دنیا، عمل جراحی لاغری خود را با این روش انجام داده اند.

مکانیزم عمل ویزر:

در جریان عمل ویزر در مرحله اول محلول تامیسنت به بافت چربی تزریق می شود. این محلول داتا حاوی حبباب های ریز هوا است که به علت سستی سلول های چربی، بین آنها راه پیدا می کنند. با تابش امواج ویزر با یک فرکانس خاص، این حباب های منبسط و منفجر می شوند. نیروهای میکروسکوپی حاصل از این انفجارها باعث جدا شدن سلول های چربی از پایه سلولی شده و در محلول تامیسنت حل می شوند.

در مرحله نهایی با یک ساکشن ملایم این چربی ها خارج می گردد. قابل ذکر است که ساکشن نهایی صرفا چربی هایی که توسط ویزر خرد شده را تخلیه می کند. این عمل بدون هیچ آسیبی به بافت اطراف عروق و اعصاب نمی ساند و باعث کبودی و خونریزی زیاد نمی شود.

VASERlipo

علت عدم آسیب به اعصاب و رگ های خونی در ویزر

به این دلیل که حباب های هوا به راحتی بین سلول های چربی نفوذ می کنند اما قادر به نفوذ بین سلول های اعصاب و عروق خونی نیستند. بنابراین انفجار آنها نیز به این بافت ها آسیبی وارد نکرده و امواج ویزر تنها بافت چربی را خرد می کند. عدم آسیب به اعصاب و عروق کبودی، درد، خونریزی و عوارض کمتری را به همراه دارد. این عمل، در سطح پوست ناهمواری به وجود نمی آورد و به پیروزی زودرس پوست منتهی نمی شود.

مقایسه با سیستم های لاغری دیگر:

در سیستم های لاغری نیرو محور (power assisted) مانند لیپوماتیک، لیپوست، پال و غیره از یک نیروی مکانیکی (لرزش کانولا) جهت خرد کردن بافت چربی استفاده می گردد. نکته مهم این است که این سیستم ها برخلاف ویزر تمایزی بین سلول های چربی اعصاب، عروق و رگ های خونی قائل نمی شوند. در واقع آنچه که بر سر راه کانولا قرار بگیرد، در اثر لرزش کانولا خرد شده و همزمان به وسیله ساکشن تخلیه می گردد. این آسیب وارد شده به اعصاب و رگهای خونی باعث درد، خونریزی، کبودی های شدیدپس از عمل و عوارض طولانی مدت برای بیمار می شوند. از طرف دیگر، به علت از بین رفتن رگهای خونی که مسئول تغذیه پوست هستند، با گذشت زمان در قسمت لاغر شده چروکیدگی، زبری و پیری زودرس مشاهده می شود که تفاوت واضحی با پوست بقیه قسمتهای بدن پیدا می کند. اما از طرف دیگر، به دلیل حذف عوامل آسیب زننده در ویزر لیپو چنین عوارضی دیده نمی شوند.

vaser lipo operation

بسته به چثه فرد دارد. این مدت گاهی بین 2 تا 4 ساعت برای عمل شکم و پهلو متغیر است.

بسته به نظر جراح این عمل می تواند با بی حسی یا بیهوشی انجام شود.

با توجه به اینکه تاثیر امواج ویزر تنها بر روی بافت چربی است و به اعصاب و عروق خونی آسیب وارد نمی شود، بنابراین درد، خونریزی و کبودی در مقایسه با روش های مشابه به حداقل مقدار ممکن کاهش می یابد.

در این روش معمولا فرد پس از 4 تا 6 روز به زندگی عادی خود برمی گردد.

با توجه به این که امواج ویزر 30 تا 40 درصد باعث لیفت پوست می شوند. در فاصله 1 تا 3 هفته ای پس از عمل ویزر، پوست شروع به جمع شدن می کند.

ویزر لیپو می تواند چربی را تا سطح زیر پوست تخلیه کند و خطوط عضله را مشخص نماید. نمایان شدن عضلات بستگی به حجم و سفتی آنها دارد.

در این روش به علت عدم آسیب به عروق و از طرفی ریز شدن بسیار زیاد چربی احتمالی آمبولی نزدیک به صفر است.

Vaser liposuction by Solta Medical
  جراحی زیبایی بینی

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه