مزوتراپی صورت چیست؟

مزوتراپی یک عمل زیبایی است که با هدف جوانسازی صورت و بدن انجام می شود. به لطف تزریق داروهای مزو، سلول های پوستی مواد مفید از دست رفته را مجددا دریافت می کنند. در نتیجه انجام دوره درمانی، این مواد مفید در بدن جمع شده و ساختار بافت را بهبود می بخشند.

مزوتراپی صورت چه اثرات مفیدی بر پوست صورت دارد؟

مزوتراپی صورت به شما امکان می دهد که کل عیوب زیبایی شناختی را از صورت بین ببرید. پس از تکمیل یک دوره مزوتراپی، حداقل برای یک سال موارد زیر را فراموش خواهید کرد:

·  چین و چروک های کوچک بر روی پوست صورت

·  پتوز و افتادگی پلک بالا

·  خشکی پوست

·  هایپرپیگمنتاسیون یا تغییر رنگ قسمتی از پوست

·  آثار آکنه

·  تغییر کلی در وضعیت پوست ناشی از عوامل مرتبط با سن


این روش برای مو نیز مفید است. تجویز زیر جلدی برخی از ترکیبات به توقف طاسی کمک می کند.

مزوتراپی صورت چه ویژگی ها و مزایایی دارد؟

مزایای مزوتراپی صورت عبارتند از:

·  اثربخشی: انجام مزوتراپی صورت یک پروسیجر کاملا نتیجه بخش است که اثرات آن ملموس است.

·  اثرات طولانی مدت بر روی پوست: بهبود که مزوتراپی بر روی پوست صورت ایجاد میکند بلافاصله قابل توجه نیست – لازم است یک دوره جلسات را پشت سر بگذارید، زیرا مواد مفید به تدریج روی سلول ها تأثیر می گذارند. اما اثربخشی آن حداقل 1 سال پایدار خواهد ماند.

·  سازگاری با سایر رویه ها: مزوتراپی به عنوان یک پروسیجر جامع جهت ترمیم و مراقبت پوست با سایر روش های جوانسازی مثل: جراحی پلاستیک، درم ابریژن، لایه برداری و غیره سازگاری دارد.

·  بدون درد: به لطف استفاده از بهترین سوزن ها، تقریبا هیچ گونه ناراحتی احساس نخواهید کرد. و در صورت لزوم، پزشک می تواند یک ماده بی حس کننده را روی پوست اعمال کند.

موارد منع انجام مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت تنها در صورت انتخاب داروی اشتباه می تواند باعث واکنش آلرژیک شود. برای جلوگیری از این اتفاق، باید تا حد امکان با پزشک خود صادق باشید. متخصص باید در مورد تمام بیماری هایی که شما دچار آن شده اید مطلع باشد.


در چه مواردی باید انجام مزوتراپی صورت به تعویق بیوفتد؟

·  اگر مراجعه کننده در مرحله عود بیماری های عفونی و مزمن باشد.

·  در صورت بروز فرآیندهای التهابی در ناحیه تزریق.

·  وجود اختلالات لخته شدن خون.

مزوتراپی صورت

چین و چروک های کوچک پوست صورت شما را از بین می برد

مزوتراپی صورت - کلینیک اکسیر جوانی

مزوتراپی از بهترین راه های جوان سازی صورت

مزوتراپی صورت با وارد کردن داروی ترکیبی مزو در دوزهای کم به لایه اپیدرم و درم انجام می شود. بسته به وظیفه ای که متخصص زیبایی با آن مواجه است، ترکیب موجود در آماده سازی مزوتراپی می تواند متفاوت باشد