پرش لینک ها

مراقبت های قبل از کاشت مو

 

ممکن است کمی هیجان زده و یا نگران باشید که کاملا طبیعی است. با این حال به خاطر داشته باشید که کاشت مو عمل خطرناکی نیست و هیچ مسئله ای سلامت شما را تهدید نمی کند. بهتر ست به جای فکر بیش از حد در مورد عمل کاشت مو، روی موهای جدیدی تمرکز کنید که در آینده خواهد رویید.

شب قبل از کاشت مو شام مناسب بخورید تا بدن شما پروتئین و قند کافی داشته باشد. قبل از خوابیدن دوش بگیرید و موهای خود را با شامپو بشوئید. سعی کنید خواب کافی و مناسبی داشته باشید.

در صبح روز کاشت به اندازه کافی صبحانه بخورید زیرا به دلیل هیجانی که دارید، قند خون شما کمی افت می کند. از خوردن مواد کافئین دار مانند قهوه خودداری کنید. مکمل ها و ویتامین هایی همچون ویتامین E مصرف نکنید. از مصرف قرص آسپرین نیز خودداری نمائید و در صورت استفاده مداوم، از 10 روز قبل از انجام کاشت مصرف آن را قطع کنید. از مصرف مواد غذایی مانند سیر، زنجبیل، ترکیبات گیاهی مانند چای سبز و همچنین الکل و داروهای بدنسازی مانند کراتین جدا خودداری بفرمائید.

به گونه ای برنامه ریزی کنید که حداقل نیم ساعت قبل از شروع کاشت، در کلینیک حضور پیدا کنید. زمانی که به کلینیک کسیر جوانی رسیدید، متوجه خواهید شد که همه چیز از پیش هماهنگ شده و پزشکان و دستیاران منتظر شما هستند. بنابراین، بقیه کارها را به آنها بسپارید و فقط از فکر کردن به موها و چهره جدید خود در چند ماه آینده لذت ببرید.

  مراقبت های قبل و بعد لیزر موهای زائد

کاشت مو در کل تجربه ای مثبت است، شما نه بیمار هستید و نه آسیب دیده. تنها دلیل شما برای کاشت مو این است که دلتان می خواهد این کار را انجام دهید. شما متوجه مشکل ریزش موهای خود شده اید و حالا قرار است کاری برای این موضوع انجام دهید و این خود اقدامی مثبت طلقی می شود. بنابراین در مورد عمل کاشت مو و انتخاب هایی که کرده اید خوشحال باشید و از فواید آن در ماه آینده لذت ببرید.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه