پرش لینک ها

قبل و بعد از لیزر موهای زائد

موهای زائد  صورت، چانه، پشت لب بالا، بناگوش ها و گردن را می توان با لیزر موهای زائد به طور دائمی از بین برد. درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر جوانی قصد دارد در ادامه به معرفی روش لیزر موهای زائد و جزئیات آن بپردازد. براساس تصویر زیر لیزر موهای زائد در 6 تا 8 جلسه مرتب موها را ضعیف تر می کند و تراکم و ضخامت آنها را به شدت کاهش می دهد.

لیزر موهای زائد، هزینه لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد بیکینی، لیزر موهای زائد در مشهد، مرکز لیزر موهای زائد در مشهد، هزینه لیزر موهای زائد در مشهد

تشخیص وضعیت موهای زائد

تراکم و ضخامت موهای زائد به عواملی از جمله نژاد، هورمون ها، جنسیت، سن، رژیم، آب و هوا، ژنتیک و غیره بستگی دارند. در برخی موارد رشد و ضخامت آنها غیر معمولی و حتی شاید بیمارگونه می شوند. در ابتدا از نوع پر مویی خود اطمینان کسب کنید:

 1. آیا مشکل شما از نوع هورمونی است یا مشکلی ژنتیکی است؟
 2. آیا با گذراندن دوره های درمانی متعادل کننده قابل درمان یا کنترل شدن است؟
 3. آیا این یک وضعیت وراثتی است؟

ممکن است در دوره های قاعدگی خود و باردار شدن مشکلی نداشته باشید اما موهای زائد شما پر تراکم باشند. شما می توانید در جلسه مشاوره با پزشک متخصص در درمانگاه اکسیر جوانی دلیل پر مویی خود را بدانید.

لیزر موهای زائد

رفع موهای زائد با لیزر یکی از جدیدترین و بی خطرترین روش های درمانی است. عوارض لیزر موهای زائد بسیار کوتاه مدت و از نوع خفیف هستند. لیزر نوری تک رنگ با طول موج مشخص است. نور لیزر هر آنچه رنگ تیره داشته باشد را می سوزاند. موی انسان دارای رنگ دانه هایی است که ملاتین نام دارند. نور لیزر جذب ملاتین موجود در موها می شود و فولیکولهای مو را از بین می برد. با افزایش ضخامت و میزان رنگدانه ها، میزان اثرگذاری نور لیزر بیشتر می شود.

پوست روشن تر با موهای تیره تر نور لیزر کمتری را جذب می کند و عوارض کمتری خواهد داشت. لیزر، موهای زائد در حال استراحت را از بین نمی برند زیرا موی انسان یک چرخه رشد و استراحت دارد. یعنی هر یک از موهای انسان ممکن است در یک زمان خاص در حال رشد یا در حال استراحت باشند. لیزر، تنها موهایی را از بین می برد که در حال رشد باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاع از تخفیف های لیزر موهای زائد کلینیک تخصصی اکسیر جوانی می توانید با شماره 91001099-051 تماس حاصل فرمایید.

چه کسانی می توانند لیزر درمانی کنند؟

افرادی با موهای تیره و ضخیم و رنگ پوست روشن گزینه مناسب تری برای استفاده از لیزر موهای زائد هستند. حداقل سن لازم 12 سال و بهترین زمان معمولاً یک سال پس از شروع قاعدگی است. همچنین بهترین زمان برای برای خانم ها، بلافاصله قبل یا بعد از دوره ماهانه است.

چه کسانی نمی توانند لیزر درمانی کنند؟

با توجه به مکانیزم لیزر موهای زائد برخی افراد برای استفاده از این روش مناسب نخواهند بود. از جمله این افراد می توان به افرادی اشاره کرد که:

 1. سابقه داشتن گوشت اضافه در محل لیزر را دارند،
 2. سابقه تکرار تبخال به صورت متناوب دارند،
 3. داروهای خاص مصرف می کنند،
 4. دارای اختلالات هورمونی هستند،
 5. دارای عفونت به صورت فعال هستند،
 6. پوست خود را برنزه کرده اند،
 7. در محل لیزر، خال، تاتو یا کک دارند،
 8. بیماریهای نظیر لوپوس دارند،
 9. باردار هستند یا
 10. ایزو ترتینویین مصرف می کنند.

فواید لیزر موهای زائد

 • دائمی بودن: روش لیزر در کنار روش الکترولیز، با دوام ترین روش های رفع موهای زائد هستند. در صورت استمرار جلسات 80 تا 90 درصد موهای زائد از بین می روند.
 • ساده بودن:لیزر درمانی موهای زائد بسیار ساده است و نیازی به استراحت ندارد.
 • سرعت و وسعت: در این روش می توان تقریبا همه قسمتهای بدن را با سرعت زیاد لیزر کرد.
 • بدون خونریزی و درد: در این روش، موهای زائد بدون هیچ گونه درد و خونریزی و ناراحتی از بین می روند.
 • عوارض کم: در این روش پوست انسان درگیر نمی شود و به ندرت زخم یا از بین رفتن رنگدانه های پوست اتفاق می افتد.
 • دقت بالا: دستگاه لیزر، موهای ضخیم و تیره را به طور دقیق شناسایی کرده و مورد هدف قرار دهد. آسیبی به پوست اطراف موهای زائد نیز وارد نمی شود.
 • متناسب با پوست: برای از بین بردن موهای زائد نقاط حساس بدن، دستگاه برای آن ناحیه تنظیم و از آسیب جلوگیری می شود.

آیا لیزر موهای زائد عوارض دارد؟

لیزر موهای زائد، امری تخصصی است که نیاز به مهارت و دانش و نیز تجربه فراوانی دارد. انجام دقیق و ظریف فرایند لیزر عوارض احتمالی را به شدت کاهش می دهد. از جمله این عوارض، تورم، قرمز شدن و سوزش محل لیزر، لک دار شدن محل لیزر، و پوسته پوسته شدن هستند. تغییر رنگ پوست و تیره تر یا روشن تر شدن آن نیز وجود دارد. انتخاب مراکز درمانی مطمئن متخصصین مجرب، می توان عوارض و مدت آن ها را کاهش داد. کلینیک اکسیر جوانی با در اختیار داشتن متخصصان پوست و مو ماهر و مجرب می تواند مطمئن ترین محل برای لیزر موهای زائد در مشهد باشد.

Elite Plus Laser

لیزر موهای زائد برای کدام نواحی است؟

با توجه به ویژگی ها و مزایای لیزر موهای زائد، به طور کلی می توان از این روش برای تمام نقاط بدن استفاده کرد. اما به طور طبیعی، استفاده از این روش در برخی از نقاط بدن متداول تر و رایج تر است.

لیزر موهای زائد صورت و خط ریش

یکی از متداول ترین نقاط برای لیزر، صورت و خط ریش آقایان است. لیزر موهای صورت به راحتی نزدیک به 15 دقیقه طول می کشد. میزان توصیه شده برای نتیجه مطلوب برای لیزر صورت، 5 جلسه با فاصله 4 هفته یکبار است.

  لیزر

لیزر موهای زائد بیکینی

ناحیه متداول دیگر، قسمت بیکینی است. لیزر موهای زائد بیکینی نیز زمان بسیار اندکی، بین پنج تا پانزده دقیقه، می طلبد. به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب و دائمی، 10 جلسه با فاصله متوالی بین 4 تا 6 هفته توصیه می شود.

لیزر موهای زائد زیر بغل

یکی دیگر از متداول ترین قسمت های دیگر برای لیزر موهای زائد ناحیه زیر بغل است. از آنجا که موهای زیر بغل، صاف و نرم نیستند، این منطقه برای لیزر بسیار مناسب است و لیزر آن بسیار سریع انجام می شود. لیزر موهای زائد زیر بغل تنها پنج دقیقه به طول می انجامد. تعداد جلسات و فاصله زمانی مناسب برای رسیدن به نتیجه مطلوب، دقیقاً مانند منطقه بیکینی است.

لیزر موهای زائد دست ها

یکی دیگر از نقاط بدن برای خانم ها و آقایان برای استفاده از روش لیزر بسیار رایج است،دست ها هستند. موهای دست در صورتی باید لیزر شوند که ضخیم باشند. دستهایی که مانند بازو دارای موهای نرم و کرکی هستند، نباید از لیزر استفاده کنند زیرا نتیجه آن عکس نتیجه مطلوب خواهد بود. زمان لازم برای لیزر موهای دست نزدیک به 15 دقیقه و تعداد جلسات لازم همانند منطقه بیکینی و زیر بغل است.

لیزر موهای زائد پاها

با توجه به بزرگی و رشد زیاد موهای پا، اصلاح موهای آن بسیار زمان بر است. بنابراین لیزر پا نسبت به سایر نقاط بدن حتی رایج تر است. با توجه به بزرگ بودن قسمت پاها، زمان لازم برای لیزر موهای زائد پا بین سی تا چهل و پنج دقیقه است. جلسات مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه دلخواه، همانند دست ها، بیکینی و زیر بغل است.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاع از تخفیف های لیزر موهای زائد کلینیک تخصصی اکسیر جوانی می توانید با شماره 91001099-051 تماس حاصل فرمایید.

چند نکته مهم

 • لیزر یک روش درمانی برای کاهش شدید موهای زائد تا حد نزدیک به صفر است و نه یک معجزه گر.
 • انتخاب دستگاه و روش مناسب لیزر، برای افراد مختلف با توجه به ویژگی های پوست و مو تعیین می شود.
 • نواحی دیگر بدن نظیر کمر، شانه و کشاله ران را نیز می توان لیزر درمانی کرد.
 • در افراد مبتلا به اختلالات هورمونی، امکان برگشت موهای زائد مدتی پس از لیزر وجود دارد.
 • تعداد جلسات و نوع لیزر برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.
 • ممکن است لیزر باعث ضخیم شدن موهای ریز شود که در مراحل بعدی بسیار راحت تر از بین می روند.
 • ریزش موهای زائد لیزر شده تقریباً تا یک ماه پس از لیزر انجام می شود.
 • نتایج قطعی لیزر درمانی معمولاً پس از گذشت سه ماه از آغاز دوره درمان و استمرار آن دیده می شود.
 • افرادی که تعداد جلسات درمانی آن ها بیش از 3 تا 8 هفته بیشتر می شود، باید جهت بررسی اختلالات هورمونی اقدام کنند.

لیزر موهای زائد، هزینه لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد بیکینی، لیزر موهای زائد در مشهد، مرکز لیزر موهای زائد در مشهد، هزینه لیزر موهای زائد در مشهد

نکات قبل از لیزر موهای زائد

 • موهای محل مورد نظر را با ژیلت اصلاح کنید.
 • دست کم 4 هفته قبل از انجام لیزر، محل لیزر را از نور شدید آفتاب و برنزه کردن دور نگه دارید.
 • دست کم 6 هفته قبل از انجام لیزر نباید از موم یا موچین در محل لیزر استفاده شود.
 • در محل لیزر از هیچگونه لوسیون، مواد آرایشی، بادی اسپلش و سایر موارد استفاده نکنید.
 • پیش از اقدام به لیزر، از نداشتن اختلالات هورمونی و بیماری های خاص اطمینان حاصل کنید.
 • مصرف مکمل های گیاهی، آسپرین و سایر داروهای التهاب ممکن است موجب خونریزی در ناحیه لیزر گردد.
 • سابقه داروهای مصرفی و بیماری های خود را به اطلاع پزشک متخصص برسانید.

همچنین مشاهده کنید فیلم لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد، هزینه لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد بیکینی، لیزر موهای زائد در مشهد، مرکز لیزر موهای زائد در مشهد، هزینه لیزر موهای زائد در مشهد

نکات بعد از لیزر موهای زائد

 • به مدت 3 روز در محیط های خنک قرار داشته باشید.
 • به مدت 3 روز از آرایش و اصلاح و ورزش کردن خودداری نکنید.
 • به مدت 6 هفته محل لیزر را از تابش مستقیم آفتاب دور نگه دارید.
 • در طول روز برای خروج از منزل و ورود به فضای آزاد، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
 • برای آرام شدن درد محل لیزر از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • در صورت مشاهده عوارض شدید و ادامه آنها بیش از 24 ساعت، با پزشک خود مشورت کنید.
 • به مدت 24 ساعت حمام نکنید مگر با تائید پزشک.
 • به مدت 10 روز از استخر و سونا و جکوزی استفاده نکنید.
برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاع از تخفیف های لیزر موهای زائد کلینیک تخصصی اکسیر جوانی می توانید با شماره 91001099-051 تماس حاصل فرمایید.

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد

برای انجام لیزر موهای زائد از دستگاه ها و فناوری های مختلفی استفاده می شود. دستگاه لیزر از طریق تابش نوری با فرکانس مشخص فولیکول های مو را نابود می کند. میزان فرکانس دستگاه، با توجه به تشخیص پزشک و بر اساس نوع موهای زائد و جنس پوست فرد تعیین می شود. دستگاه های لیزر در میزان توانایی و قدرت با هم تفاوت دارند. برخی دستگاه ها توانایی از بین بردن چندین فولیکول مو را دارند. تجربه و دانش پزشک متخصص در تعیین دستگاه و نوع لیزر مود نیاز فرد بسیار حائز اهمیت است. بنابراین، پیش از آن که انتخاب نوع لیزر اهمیت داشته باشد، انتخاب کلینیک و پزشک و اپراتور متخصص اهمیت می یابد.

فناوری های موجود در اکسیر جوانی

درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر جوانی با در اختیار داشتن پزشکان متخصص و مجرب پوست و مو و بهترین و به روزترین تجهیزات و دستگاه ها، خدمات لیزر را در بالاترین کیفیت ممکن به مراجعین خود ارائه می کند. فناوری هایی که به وسیله آن در اکسیر جوانی لیزر موهای زائد انجام می شود به شرح زیر هستند:

  لیزر بیکینی

دستگاه های مجهز به لیزر الکساندرایت در حال حاضر جدیدترین و پرطرفدارترین دستگاه لیزر موهای زائد محسوب می شوند. مهم ترین و بهترین انواع آنها الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو، لیزر الیت پلاس، لیزر الکساندرا جنتل لیز، لیزر کوترا و لیزر الکساندرایت اپوجی پلاس هستند.

cynosure-laser-elite

همچنین مشاهده کنید انیمیشن لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر ان دی یگ ND:YAG

دستگاه ان دی یگ یکی از دستگاه های مؤثر و پر طرفدار لیزر موهای زائد است که نوری با طول موجی معادل 1064 نانومتر تولید می کند.

لیزر ان دی یگ ND:YAG چیست؟

این فناوری نیز همانند سایر دستگاه های لیزر، بیشترین جذب توسط ملانین را دارد و آسیب کمی به اپیدرم وارد می کند. در نتیجه، سلول های ملانوسیت در این روش کمتر تحریک می شوند. احتمال ایجاد پیگمنتاسیون یا همان لکه شدن پوست در زمان استفاده از این دستگاه بسیار کم است. دستگاه های مجهز به این فناوری دارای سیستم خنک کننده نیز هستند و شما حرارتی احساس نمی کنید. از جمله دستگاه های مجهز به این فناوری در درمانگاه اکسیر جوانی می توان به موتوس AY اشاره کرد.

کاربردهای لیزر ان دی یگ

فناوری ان دی یگ ND:YAG علاوه بر از بین بردن موهای زائد برای درمان موارد زیر نیز کاربرد دارد:

 • برخی بیماری های چشم،
 • برخی اختلالات پوستی،
 • پاک کردن برخی تتوها که رنگ های خاکستری، آبی یا مشکی دارند،
 • جوش و لکه های صورت،
 • برخی مشکلات عروقی،
 • جوانسازی پوست از طریق از بین بردن لکه های ناشی از پیری پوست و
 • بیماری های مربوط به رگ در پا همچون واریس
اثرگذاری لیزر ان دی یگ

این دستگاه نیز در پوست های روشن و موهای تیره اثرگذاری بیشتری دارد. در هنگام لیزر با دستگاه الکس ان دی یک ND:YAG نیز باید از عینک محافظ چشم استفاده شود. از لیزر موهای اطراف چشم با این دستگاه باید پرهیز شود. لیزر با فرکانس مشخصی از طریق حرکت هندپیس پس از ورود به سطح پوست، فولیکول ها را از بین می برد. میزان استفاده از پالس های نور تولید شده به نوع درمان و ویژگی های پوست و موی شخص بستگی دارد.

Motus AY

آیا لیزر ان دی یگ درد دارد؟

استفاده از روش ان دی یگ ND:YAG در افرادی با رنگ پوست روشن و موهای تیره معمولا درد چندانی ندارد. افرادی که گزینه خوبی برای لیزر موهای زائد هستند، پس از لیزر معمولا عوارض ماندگار و جدی ندارند.

آیا لیزر ان دی یگ عوارض دارد؟

گاهی لکه هایی سفید یا سیاه در محل لیزر دیده می شوند که  طی چند روز از بین می روند و به درمان خاصی نیاز ندارند. در حدود 8 تا 10 درصد بیماران پس از استفاده از روش ان دی یاگ ND:YAG در محل لیزر دچار کبودی موقت می شوند. تمامی این عوارض کوتاه مدت هستند و به زودی از بین می روند.

لیزر ان دی یگ به چند جلسه نیاز دارد؟

لیرر ان دی یگ ND:YAG رنگدانه های قرمز موجود در سلول ها و نیز ملانین پوست را هدف قرار می دهد. این نوع درمان به 1 تا 3 جلسه استفاده از این دستگاه نیاز دارد.  استفاده از الکس ان دی یگ ND:YAG برای رنگ پوست روشن و موهای تیره به 3 تا 7 جلسه هر 4 تا 6 هفته نیاز دارد. پوست تیره و موهای روشن و کرکی به جلسات بیشتری نیاز دارند.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاع از تخفیف های لیزر موهای زائد کلینیک تخصصی اکسیر جوانی می توانید با شماره 91001099-051 تماس حاصل فرمایید.

لیزر دایود پرایم لیزر

لیزر دایود Diode چیست؟

لیزر دایود، یکی از پرکاربردترین انواع فناوری های لیزر موهای زائد به ویژه در ایران است. این دستگاه نیز با تابش نوری با فرکانس مشخص فولیکولهای مو را نابود می کند. طول موج نوری که توسط دستگاه دایود تولید می شود 808 نانومتر است. طول موج این دستگاه از طول موج دستگاه ان دی یگ NDYAG کمتر و از طول موج دستگاه الکساندرایت بیشتر است. لیزر دایود، نوری قرمز رنگ تولید می کند که در کسری از ثانیه به فولیکول های مو تابیده می شود. این انرژی نوری به انرژی گرمایی تبدیل می شود و فولیکول را می سوزاند.

اثرگذاری لیزر دایود

همانند سایر روش ها، لیزر دایود برای موهای تیره و پوست های روشن اثرگذاری بیشتری دارد. اما تیپ 4 و 5 این دستگاه مناسب پوست های تیره تر هستند. با توجه به رنگ پوست رایج در ایران، دستگاه دایود به عنوان بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد در ایران معروف شده است.

لیزر دایود به چند جلسه نیاز دارد؟

در استفاده از دستگاه دایود معمولاً 6 تا 10 جلسه هر 4 تا 6 هفته توصیه می شود. این فاصله زمانی معمولاً برای لیزر موهای زائد صورت است. چرخه رشد موهای زائد در سایر نقاط بدن دیرتر از صورت کامل می شود. به همین دلیل، برای سایر نقاط بدن، فاصله زمانی بین 6 تا 8 هفته توصیه می شود. تعداد جلسات بر اساس سن، جنسیت، رنگ و ضخامت مو، وضعیت هورمون های فرد و محل مورد نظر تعیین می شود. دوره کامل و مرتب لیزر موهای زائد با دایود می تواند بین 80 تا 90 درصد موهای زائد از بین ببرد.

مزایای لیزر دایود

دستگاه های قدیمی لیزر دایود، نور تولید شده را به یکباره و با شدت به ریشه مو می تاباندند و باعث درد و سوزش بیشتری می شدند. اما دستگاه های جدید نور تولید شده را به صورت متناوب و با شدت کمتر می تابانند. این کار باعث گرم شدن تدریجی و عدم سوزش و ناراحتی می شود. سیستم های خنک کننده این دستگاه ها سوزش و درد را کاهش می دهند. یکی از مزیت های دایود، تابش یکنواخت نور به سطح پوست با فرکانسی است که عمق نفوذ خوبی در پوست دارد. مهم ترین مزیت لیزر دایود در ایران مناسب بودن آن برای رنگ پوست های تیره است. دایود قدرت بسیار بالایی دارد و هندپیس آن، نور متمرکز را به محل می تاباند.

  لیزر مو

لیزر پرایم لیز

لیزر دایود برای کدام بخشهای بدن است؟

از دستگاه دایود برای لیزر موهای زائد در تمام نقاط بدن خانم ها و آقایان استفاده می شود. برای هر قسمت از بدن با توجه به رنگ پوست و ضخامت موی آن یک نوع لیزر در نظر گرفته می شود.

آیا لیزر دایود عوارض دارد؟

عوارض دایود بسیار کم و طی چند روز بدون نیاز به فرآیند درمانی خاصی رفع می شوند. عوارضی همچون تورم محل لیزر و ایجاد زخم در آن محل، بسیار نادر و معدود هستند. تمامی توصیه های مربوط به روش های مختلف لیزر و مراقبت های قبل و بعد، برای روش دایود نیز صدق می کنند. پس از مشاوره، برای رفع دائمی موهای زائد از خدمات کلینیک زیبائی اکسیر جوانی استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاع از تخفیف های لیزر موهای زائد کلینیک تخصصی اکسیر جوانی می توانید با شماره 91001099-051 تماس حاصل فرمایید.

 

لیزر الکساندرایت

لیزر الکسانرایت از جمله جدیدترین و کم خطرترین فناوری های بسیار مؤثر برای رفع موهای زائد است. نحوه کار لیزر الکسانرایت همانند سایر دستگاه ها اما با طول موج نور 755 نانومتر است. این مقدار نسبت به دایود با طول موج 808 نانومتر و ان دی یگ با طول موج 1064 نانومتر، کمتر است. همانند سایر روش ها، لیزر الکساندرایت روی موهای تیره بیشترین تاثیر را دارد.

 

دستگاه لیزر موتوس، دستگاه لیزر موتوس در مشهد، دستگاه لیزر موتوس چیست، بهترین دستگاه لیزر موتوس در ایران، مرکز دستگاه لیزر موتوس در ایران
مزایای لیزر الکساندرایت

مزیت مهم لیزر الکساندرایت، سرعت بسیار بالای آن است. در حال حاضر می توان این فناوری را متداول ترین روش برای لیزر موهای زائد در جهان عنوان کرد. لیزر الکساندرایت در درمان عارضه های عروقی و رنگ دانه ای، جوش ها و لک های پوستی، شفاف و جوانسازی، و پاک کردن تاتو نیز کاربرد دارد.

انواع دستگاه های مجهز به فناوری الکساندرایت

دستگاه های مجهز به الکساندرایت انواع مختلفی دارند که تعدادی از آنها در درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر جوانی استفاده می شوند.

دستگاه آریون

دستگاه لیزر آریون با داشتن یک اسکنر بزرگ برای لیزر نواحی بزرگی از بدن مناسب است. از این دستگاه به عنوان یکی از سریع ترین دستگاه لیزر موهای زائد در جهان یاد می کنند. سیستم خنک کننده پوست و فاصله زمانی بسیار کوتاه در ایجاد پالس مانع سوختگی پوست می شوند.

لیزر موهای زائد با لیزر آریون پلاس
لیزر آلما و کوترا

از انواع دیگر دستگاه های لیزر الکساندرایت می توان لیزر آلما و لیزر کوترا را نام برد. این دستگاه ها نیز ساختاری کم و بیش مشابه دارند. دستگاه کوترا برای تمامی رنگ پوستها مناسب است. افرادی با رنگ پوست های تیره می توانند با آسودگی خاطر می توانند از آن استفاده کنند.

مقایسه لیزر دایود و الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت نسبت به دستگاه دایود بزرگتر و برای لیزر قسمتهای بزرگ تر بدن نظیر سینه یا کمر مناسب تر است. عوارض دستگاه الکس نیز نسبت به سایر دستگاه های لیزر بسیار کمتر است.

با این وجود، دایود برای از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی گزینه مناسب تری است. لیزر الکساندرایت نسبت به سایر روش ها درد نسبتاً بیشتری دارد. از سوی دیگر، عوارض لیزر موهای زائد از طریق این دستگاه نزدیک به صفر است. دستگاه الکساندرایت برای تمام رنگ موها و پوست های مختلف به کار می رود. بنابراین برای افرادی با موهای زائد نرم و رنگ بسیار روشن، استفاده از روش الکساندرایت بهترین گزینه خواهد بود.

چند جلسه برای لیزر الکساندرایت لازم است؟

در استفاده از روش الکساندرایت، به تعداد جلسات کمتری جهت طی کردن فرایند درمان نیاز است. تعداد جلسات لازم در این روش، بین 4 تا 6 جلسه است. لیزر الکساندرایت در میان دستگاه های مختلف لیزر، گران قیمت ترین دستگاه محسوب می شود. بنابراین درمان از طریق این دستگاه نیز نسبت به سایر روش های لیزر موهای زائد، هزینه بیشتری دارد. رعایت تمامی مراقبت های قبل و بعد از لیزر که برای روش های پیشین ذکر شد، در مورد لیزر الکساندرایت نیز ضروری است.

کلینیک زیبائی اکسیر جوانی مفتخر است، خدمات لیزر موهای زائد با دستگاه های مجهز به فناوری لیزر  الکساندرایت را نیز با کیفیتی بی نظیر و رضایت بالا به شما عزیزان ارائه دهد.

 

آیلین پلاس
برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاع از تخفیف های لیزر موهای زائد کلینیک تخصصی اکسیر جوانی می توانید با شماره 91001099-051 تماس حاصل فرمایید.

 


پرسش و پاسخ های متداول

 

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لیزر الکساندرایت است.

هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

هزینه لیزر موهای زائد بر اساس وسعت قسمتی است که لیزر درمانی می شود. برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره 91001099-051 تماس حاصل فرمائید.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در مشهد کجاست؟

درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر جوانی مشهد، مجهزترین مرکز تخصصی زیبایی در شرق کشور است که می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.


معرفی بخش های مختلف درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر جوانی

درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر جوانی – مجهزترین مرکز تخصصی زیبایی در شرق کشور