پرش لینک ها

بهترين جراحان بينی در مشهد

بهترين جراح بينی

بيني يكي از مهم‌ترين اجزاي صورت است؛ ما با بيني‌مان بوها را استشمام مي‌كنيم. رايحه‌هاي خوش و دلنشين مانند عطر گل‌ها و گياهان يا بوي خوب غذاها.
اما شايد مهم‌ترين موضوع در مورد بيني، ظاهر، اندازه و شكل بينی باشد. خيلي از افراد به خاطر داشتن بيني بزرگ، احساس خوبي نسبت به ظاهر و چهره‌شان ندارند. برخي هم ممكن است بيني‌شان به دليل آسيب‌ديدگي يا وارد شدن ضربه به آن، فرم خود را از دست داده، كج شده يا دچار شكستگي و قوز شده باشد. در هر صورت افراد زيادي وجود دارند كه بنا به دلايلي به دنبال بهترين جراح بيني يا بهترين جراح عمل بيني مي‌گردند تا شكل، فرم و اندازه بيني خود را اصلاح كنند.
حتي ممكن است برخي از شكل و فرم بيني خود راضي باشند اما از تناسب آن با صورت و چهره‌شان رضايت نداشته باشند. اين افراد هم به دنبال بهترين جراح عمل بيني مي‌گردند تا با جراحي، بيني خود را متناسب با چهره خود بكنند.
همانطور كه مي‌دانيد از زماني كه جراحي بيني به عنوان يك جراحي زيبايي معرفي شده، تغييرات زيادي در اين عمل جراحي صورت گرفته و پيشرفت‌هاي بزرگي در اين دانش پزشكي حاصل شده است. خصوصا اينكه نگاه مردم بيش از هر زمان ديگري به اين عمل جراحي معطوف شده و بسياري از افرادي كه پيش‌تر به اين عمل جراحي نگاه بدي داشتند، حالا به راحتي با آن كنار آمده‌اند.
از آنجايي كه عمل جراحي بيني در ايران بسيار پرطرفدار است، پزشكان بسيار حرفه‌اي و باتجربه‌اي اين عمل را انجام مي‌دهند. در حقيقت يك جراح بيني ايراني، به صورت بالقوه بهترين جراح بيني در جهان است و به همين دليل است كه بسياري از افراد خارجي از كشورهاي خود، از جمله از كانادا، آذربايجان، عراق و حتي كشورهاي اروپايي به ايران مي‌آيند و به دنبال بهترين جراح عمل بيني مي‌گردند تا بيني آنها را عمل كند.

تفاوت عمل جراحي سنتي بينی با جراحي جديد

در يك دهه گذشته يا كمي بيشتر كه عمل جراحي بيني در ايران باب شد و بسياري از مردم سراغ اين عمل جراحي زيبايي رفتند، اين جراحي هنوز تا اين اندازه پيشرفت نكرده بود. گرچه بسياري از اين افراد بيني‌هايشان را به بهترين نحو و به دست بهترين جراحان بيني تحت عمل جراحي زيبايي قرار دادند، اما امروزه تفاوت‌هاي جدي در اين زمينه وجود دارد؛ به طوري كه مي‌توان ادعا كرد ديگر جراحي بيني، آن جراحي بيني سابق نيست و حتي ديگر بهترين جراح عمل بيني آن زمانف لزوما بهترين جراح بيني امروز به شمار نمي‌آيد. اساسا سبك جراحي بيني تغيير كرده است. تفاوت در يك چيز است: جراحان سنتي، هرچند ظريف و زيبا دست به جراحي بيني مي‌زدند، اما صرفا به دنبال اين بودند كه بيني شما را كوچك و سربالا كنند. به عبارت ديگر، بيني‌هاي شما را به بيني عروسكي تبديل مي‌كردند. گرچه اين كار به درخواست افرادي بود كه سراغ آنها مي‌رفتند. امروزه اما ديگر اين روش، منسوخ شده است. بسياري از مردم مايلند طوري بيني‌شان را عمل كنند كه تا حد امكان، مشخص نباشد كه بيني آنها تحت جراحي قرار گرفته است. امروزه پزشكان نيز پس از بيش از يك دهه عمل جراحي زيبايي بيني، با رشد اين علم و انتشار مقالات زياد در اين حوزه و تغيير سليقه مردم، سبكشان را تغيير داده‌اند. گرچه هنوز هم پزشكاني پيدا مي‌شوند كه به همان شيوه قديمي و سنتي به دنبال كوچك كردن و عروسكي كردن بيني افراد باشند، انا حالا ديگر پزشكان حرفه‌اي به اين شيوه كار نمي‌كنند. آنها با در نظر گرفتن شكل بيني شما، پره‌هاي بيني، استخوان‌بندي صورت و ساير اجزاي چهره، بيني شما را متناسب با صورتتان مي‌كنند. ديگر خبري از سربالا شدن بيني و كوچك شدن آن نيست. ممكن است اندازه بيني شما در يك عمل جراحي زيبايي بيني تغييري نكند.
بهترين جراح بيني كسي است كه اين موضوع را مدنظر قرار دهد و فرد را با توجه به ساير مشخصات چهره‌اش تحت عمل جراحي زيبايي قرار دهد. به بيان ديگر، يك جراح خوب بيني، صرفا به دنبال اصلاح فرم بيني شماست نه لزوما كوچك كردن اندازه آن. بنابراين اگر به دنبال بهترين جراح عمل بيني هستيد، حتما پيش از اقدام به مراجعه پيش پزشك مورد نظر، سابقه او را تحت بررسي قرار دهيد و به هيچ وجه بي‌گدار به آب نزنيد.

بهترين جراحان بينی در مشهد

طبق آمار مركز جراحي‌هاي پلاستيك و زيبايي، بسياري از افراد از كشورهاي همسايه مانند آذربايجان، ارمنستان، عراق، بحرين و امارات با ويزاهاي پزشكي به ايران مي‌آيند تا تحت نظر بهترين جراح بيني، عمل زيبايي بيني انجام دهند. مركز جراحي‌هاي پلاستيك و زيبايي ايران اعلام كرده كه سالانه حدود 40 هزار عمل جراحي زيبايي از جمله عمل جراحي بيني در ايران انجام مي‌شود اما اين مركز اعلام كرده كه آمار واقعي بسيار بيشتر از اين تعداد است. پيش‌بيني‌ها و تخمين‌ها روي عدد 150 هزار عمل و بيشتر است. متاسفانه بسياري از اين عمل‌هاي جراحي توسط افراد غيرحرفه‌اي، غيرمتخصص يا بي‌تجربه صورت مي‌گيرد و بسياري از مردم به خاطر قيمت پايين‌تر سراغ چنين افراد غيرمتخصصي مي‌روند كه در نتيجه با عوارض ناخواسته و غيرقابل گزير آن مواجه مي‌شوند. يكي از عواقب گريزناپذير اين‌گونه جراحان، اين است كه نه تنها باعث زيباتر شدن شما نمي‌شوند، بلكه با جراحي غيرحرفه‌اي خود، زيبايي‌هاي شما را هم از بين مي‌برند و در حقيقت شما بابت از دست دادن زيبايي‌هاي چهره، اعم از بيني يا ساير اجزاي صورت، به اين افراد پول هم پرداخت كرده‌ايد!
از همان زماني كه جراحي بيني در ايران رونق گرفت و بسياري از مردم به دنبال جراحي بيني رفتند، برخي از شهرها آمار بالاتري در تعداد مراجعانشان داشتند. بنابراين پزشكان ماهر و حرفه‌اي‌تري در آن شهرها رشد پيدا كردند. از جمله شهرهاي بزرگ مانند تهران، مشهد و شيراز داراي بيشترين آمار مراجعان براي جراحي زيبايي بيني بودند.
بسياري از مردم از شهرهاي اطراف به اين شهرهاي بزرگ مي‌روند تا بهترين جراح بيني در مشهد و تهران و شيراز را پيدا كنند و تحت نظارت اين جراحان بيني خود را آنطور كه دوست دارند، جراحي كنند.
اگر شما هم در شهر مشهد يا شهرهاي اطراف هستيد، بهتر است براي پيدا كردن بهترين جراح عمل بيني به مشهد بياييد و خود را به تيغ جراحي هر فرد ناشناس يا كم‌تجربه‌اي نسپاريد.
اگر به دنبال بهترين جراح بيني مي‌گرديد، ما به شما كلينيك اكسير جواني را پيشنهاد مي‌كنيم.

کلینیک زیبایی اكسير جواني

با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین روش‌ها، در كنار بهترين جراحان بيني در مشهد، جراحی زیبایی بینی را انجام می‌دهد. ما پیشنهادات خوبی برای شما داریم. دیگر دوران این موضوع گذشته که کسی بخواهد خود را بدون داشتن اطلاعات کافی به دست تیغ جراحانی بسپارد و نتیجه عمل را نیز از روی اجبار و ناچاری بپذیرد. مشاوران حرفه‌ای ما با توجه به وضعیت سلامت شما، پیشنهاد دقیقی را به شما ارائه مي‌دهند.
کلینیک ما علاوه بر جراحی زیبایی بینی، خدمات دیگری را اعم از زیبایی پوست و مو، جراحی زیبایی، جراحی پلک، جراحی گوش، لیزر موهای زائد، لیزر پوست، لیزر بیکینی، بوتاکس مو، بوتاکس صورت، بوتاکس ابرو و بوتاکس پیشانی نیز ارائه می‌دهد. عصر، عصر زیبایی است و هر انسانی این حق را دارد که زیباتر شود. برای زیباتر شدن، با ما تماس بگیرید.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه