loading
کلینیک پوست و مو زیابیی، لیزر مو، لیزر پوست، جراحی زیبایی، بوتاکس، بوتاکس صورت، جراحی بینی، عمل بینی، جراحی پلک، جراحی زیبایی صورت، بوتاکس پیشانی، تزریق ژل لب، تزریق ژل باسن، جراحی زیبایی، جراحی باسن، کاشت مو

کلینیک پوست و مو زیابیی، لیزر مو، لیزر پوست، جراحی زیبایی، بوتاکس، بوتاکس صورت، جراحی بینی، عمل بینی، جراحی پلک، جراحی زیبایی صورت، بوتاکس پیشانی، تزریق ژل لب، تزریق ژل باسن، جراحی زیبایی، جراحی باسن، کاشت مو


بهترین جراح بینی

بینی یکی از مهم‌ترین اجزای صورت است؛ ما با بینی‌مان بوها را استشمام می‌کنیم. رایحه‌های خوش و دلنشین مانند عطر گل‌ها و گیاهان یا بوی خوب غذاها.
اما شاید مهم‌ترین موضوع در مورد بینی، ظاهر، اندازه و شکل بینی باشد. خیلی از افراد به خاطر داشتن بینی بزرگ، احساس خوبی نسبت به ظاهر و چهره‌شان ندارند. برخی هم ممکن است بینی‌شان به دلیل آسیب‌دیدگی یا وارد شدن ضربه به آن، فرم خود را از دست داده، کج شده یا دچار شکستگی و قوز شده باشد. در هر صورت افراد زیادی وجود دارند که بنا به دلایلی به دنبال بهترین جراح بینی یا بهترین جراح عمل بینی می‌گردند تا شکل، فرم و اندازه بینی خود را اصلاح کنند.
حتی ممکن است برخی از شکل و فرم بینی خود راضی باشند اما از تناسب آن با صورت و چهره‌شان رضایت نداشته باشند. این افراد هم به دنبال بهترین جراح عمل بینی می‌گردند تا با جراحی، بینی خود را متناسب با چهره خود بکنند.
همانطور که می‌دانید از زمانی که جراحی بینی به عنوان یک جراحی زیبایی معرفی شده، تغییرات زیادی در این عمل جراحی صورت گرفته و پیشرفت‌های بزرگی در این دانش پزشکی حاصل شده است. خصوصا اینکه نگاه مردم بیش از هر زمان دیگری به این عمل جراحی معطوف شده و بسیاری از افرادی که پیش‌تر به این عمل جراحی نگاه بدی داشتند، حالا به راحتی با آن کنار آمده‌اند.
از آنجایی که عمل جراحی بینی در ایران بسیار پرطرفدار است، پزشکان بسیار حرفه‌ای و باتجربه‌ای این عمل را انجام می‌دهند. در حقیقت یک جراح بینی ایرانی، به صورت بالقوه بهترین جراح بینی در جهان است و به همین دلیل است که بسیاری از افراد خارجی از کشورهای خود، از جمله از کانادا، آذربایجان، عراق و حتی کشورهای اروپایی به ایران می‌آیند و به دنبال بهترین جراح عمل بینی می‌گردند تا بینی آنها را عمل کند.

تفاوت عمل جراحی سنتی بینی با جراحی جدید

در یک دهه گذشته یا کمی بیشتر که عمل جراحی بینی در ایران باب شد و بسیاری از مردم سراغ این عمل جراحی زیبایی رفتند، این جراحی هنوز تا این اندازه پیشرفت نکرده بود. گرچه بسیاری از این افراد بینی‌هایشان را به بهترین نحو و به دست بهترین جراحان بینی تحت عمل جراحی زیبایی قرار دادند، اما امروزه تفاوت‌های جدی در این زمینه وجود دارد؛ به طوری که می‌توان ادعا کرد دیگر جراحی بینی، آن جراحی بینی سابق نیست و حتی دیگر بهترین جراح عمل بینی آن زمانف لزوما بهترین جراح بینی امروز به شمار نمی‌آید. اساسا سبک جراحی بینی تغییر کرده است. تفاوت در یک چیز است: جراحان سنتی، هرچند ظریف و زیبا دست به جراحی بینی می‌زدند، اما صرفا به دنبال این بودند که بینی شما را کوچک و سربالا کنند. به عبارت دیگر، بینی‌های شما را به بینی عروسکی تبدیل می‌کردند. گرچه این کار به درخواست افرادی بود که سراغ آنها می‌رفتند. امروزه اما دیگر این روش، منسوخ شده است. بسیاری از مردم مایلند طوری بینی‌شان را عمل کنند که تا حد امکان، مشخص نباشد که بینی آنها تحت جراحی قرار گرفته است. امروزه پزشکان نیز پس از بیش از یک دهه عمل جراحی زیبایی بینی، با رشد این علم و انتشار مقالات زیاد در این حوزه و تغییر سلیقه مردم، سبکشان را تغییر داده‌اند. گرچه هنوز هم پزشکانی پیدا می‌شوند که به همان شیوه قدیمی و سنتی به دنبال کوچک کردن و عروسکی کردن بینی افراد باشند، انا حالا دیگر پزشکان حرفه‌ای به این شیوه کار نمی‌کنند. آنها با در نظر گرفتن شکل بینی شما، پره‌های بینی، استخوان‌بندی صورت و سایر اجزای چهره، بینی شما را متناسب با صورتتان می‌کنند. دیگر خبری از سربالا شدن بینی و کوچک شدن آن نیست. ممکن است اندازه بینی شما در یک عمل جراحی زیبایی بینی تغییری نکند.
بهترین جراح بینی کسی است که این موضوع را مدنظر قرار دهد و فرد را با توجه به سایر مشخصات چهره‌اش تحت عمل جراحی زیبایی قرار دهد. به بیان دیگر، یک جراح خوب بینی، صرفا به دنبال اصلاح فرم بینی شماست نه لزوما کوچک کردن اندازه آن. بنابراین اگر به دنبال بهترین جراح عمل بینی هستید، حتما پیش از اقدام به مراجعه پیش پزشک مورد نظر، سابقه او را تحت بررسی قرار دهید و به هیچ وجه بی‌گدار به آب نزنید.

بهترین جراحان بینی در مشهد

طبق آمار مرکز جراحی‌های پلاستیک و زیبایی، بسیاری از افراد از کشورهای همسایه مانند آذربایجان، ارمنستان، عراق، بحرین و امارات با ویزاهای پزشکی به ایران می‌آیند تا تحت نظر بهترین جراح بینی، عمل زیبایی بینی انجام دهند. مرکز جراحی‌های پلاستیک و زیبایی ایران اعلام کرده که سالانه حدود 40 هزار عمل جراحی زیبایی از جمله عمل جراحی بینی در ایران انجام می‌شود اما این مرکز اعلام کرده که آمار واقعی بسیار بیشتر از این تعداد است. پیش‌بینی‌ها و تخمین‌ها روی عدد 150 هزار عمل و بیشتر است. متاسفانه بسیاری از این عمل‌های جراحی توسط افراد غیرحرفه‌ای، غیرمتخصص یا بی‌تجربه صورت می‌گیرد و بسیاری از مردم به خاطر قیمت پایین‌تر سراغ چنین افراد غیرمتخصصی می‌روند که در نتیجه با عوارض ناخواسته و غیرقابل گزیر آن مواجه می‌شوند. یکی از عواقب گریزناپذیر این‌گونه جراحان، این است که نه تنها باعث زیباتر شدن شما نمی‌شوند، بلکه با جراحی غیرحرفه‌ای خود، زیبایی‌های شما را هم از بین می‌برند و در حقیقت شما بابت از دست دادن زیبایی‌های چهره، اعم از بینی یا سایر اجزای صورت، به این افراد پول هم پرداخت کرده‌اید!
از همان زمانی که جراحی بینی در ایران رونق گرفت و بسیاری از مردم به دنبال جراحی بینی رفتند، برخی از شهرها آمار بالاتری در تعداد مراجعانشان داشتند. بنابراین پزشکان ماهر و حرفه‌ای‌تری در آن شهرها رشد پیدا کردند. از جمله شهرهای بزرگ مانند تهران، مشهد و شیراز دارای بیشترین آمار مراجعان برای جراحی زیبایی بینی بودند.
بسیاری از مردم از شهرهای اطراف به این شهرهای بزرگ می‌روند تا بهترین جراح بینی در مشهد و تهران و شیراز را پیدا کنند و تحت نظارت این جراحان بینی خود را آنطور که دوست دارند، جراحی کنند.
اگر شما هم در شهر مشهد یا شهرهای اطراف هستید، بهتر است برای پیدا کردن بهترین جراح عمل بینی به مشهد بیایید و خود را به تیغ جراحی هر فرد ناشناس یا کم‌تجربه‌ای نسپارید.
اگر به دنبال بهترین جراح بینی می‌گردید، ما به شما کلینیک اکسیر جوانی را پیشنهاد می‌کنیم.

کلینیک زیبایی اکسیر جوانی

با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین روش‌ها، در کنار بهترین جراحان بینی در مشهد، جراحی زیبایی بینی را انجام می‌دهد. ما پیشنهادات خوبی برای شما داریم. دیگر دوران این موضوع گذشته که کسی بخواهد خود را بدون داشتن اطلاعات کافی به دست تیغ جراحانی بسپارد و نتیجه عمل را نیز از روی اجبار و ناچاری بپذیرد. مشاوران حرفه‌ای ما با توجه به وضعیت سلامت شما، پیشنهاد دقیقی را به شما ارائه می‌دهند.
کلینیک ما علاوه بر جراحی زیبایی بینی، خدمات دیگری را اعم از زیبایی پوست و مو، جراحی زیبایی، جراحی پلک، جراحی گوش، لیزر موهای زائد، لیزر پوست، لیزر بیکینی، بوتاکس مو، بوتاکس صورت، بوتاکس ابرو و بوتاکس پیشانی نیز ارائه می‌دهد. عصر، عصر زیبایی است و هر انسانی این حق را دارد که زیباتر شود. برای زیباتر شدن، با ما تماس بگیرید.
  لیفت صورت با نخ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Youtubeاینستاگرام